“ПОДІЛЛЯ” – “ПОЛІССЯ” – 1:0 . КУБОК УКРАЇНИ. 1-Й ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП

“Поділля” мінімально виграє у “Полісся” з Житомиру – 1:0 . “Поділля” провело першу половину гри, повністю перегравши суперника, мали багато нагод для взяття воріт, проте реалізували лише один раз , після того як захисники гостей вибили м’яч з штрафної Зуєвич Сергій – пробив з дальної дистанції після рекошету м’яч влучив у кут воріт. У “Полісся” була лише одна нагода, після штрафного на виході помилився голкіпер подолян  Федоченко, проте нападник пробив головою невдало.

У другому таймі “Полісся” більш жваво йшло вперед , проте і “Поділля” не відсиджувалось, було декілька гострих випадів , проте забити нікому не вдалось. А наприкінці матчу Зуєвич Сергій отримав другу жовту , та був вилучений, проте додаткові хвилини спливли дуже швидко. 1:0 “Поділля” проходить до наступної стадії.

“Поділля” Хмельницький 1–0 “Полісся” Житомир
20 серпня
м. Хмельницький, стадіон “Поділля”

Гол. Зуєвич Сергій ’13

“Поділля” : Федоренко Андрій – Шпікула Ярослав, Морговський Ян, Охрончук Владислав, Воловик Олександр – Ліповуз Андрій, Зуєвич Сергій, Муляр Андрій (’76 Погорілий Влад), Каверін Віталій, Музичук Олександр – Гайдаш Артем (’71 Панасенков Артем)

Запасні: Нестеренко Єгор, Майко Олександр, Галета Артем, Романюк Артем, Опря Роман

Доречі , подоляни тричі підряд вилітали на цій стадії з Кубку, проте цього разу команда була гідна аби пройти далі.