“Поділля” – “Волинь” – 1:1, пен. : 4:5. Кубок України. Другий попередній етап.

Матч другого попереднього етапу розіграшу Кубка України 2019/20 видався напрочуд цікавим.

“Поділля” – “Волинь”  зіграли  1:1 . Першими пропустили подоляни, на 11-й хвилині відзначився Пономар. Після чого господарі багато атакували, мали перевагу, проте реалізувати вдалось аж на 89-й хвилині на 89 хвилині Морговський прострілив, а Сасовський зрізав м’яч у власні ворота.

Морговський Ян хотів заробити пенальті для своєї команди у додані хвилини до основного, однак арбітр дав йому другу жовту за симуляцію, тож екстра тайми хмельничани повинні були грати у меншості.

На 101 хвилині «Волинь» організувала  атаку, під час якої Пономар грудьми скинув на Карпенка, той намагався проштрикнути м’яч між ніг воротаря «Поділля», утім Федоренко в останній момент зіграв п’ятою та відбив м’яча.
 Екстра тайми також переможця не визначили, тож команди вимушені були пробивати пенальті.
Поділля – Волинь 1:1 (0:1, 4:5 по пен)

Голи: Сасовський АГ (89 .) – Пономар (11)
Поділля: Федоренко, Воловик, Охрончук, Шпікула, Морговський, Ліповуз, Гайдаш (Могиль 65), Музичук (Романюк 86), Каверін, Муляр (Погорілий 115), Дорошенко (Опря 67).
Волинь: Леванідов, Мартинюк (Кристін 69), Ульянов, Мельничук, Стрижеус (Таліховський 102), Климець, Чачуа, Богомаз (Рябов 54), Паламар, Сасовський, Карпенко.
Попередження: Воловик (45); Морговський (90+1; 90+3) – Богомаз (16); Паламар (67); Кристін (98)
Вилучення: Морговський (90+3)