“ПОДІЛЛЯ” – “ДІНАЗ” (ВИШГОРОД) – 1:1 , 7-Й ТУР

“Поділля” не змогли розкусити непоступливий “Діназ”. Гра пройшла зі значною перевагою подолян, проте погана реалізація  завадила здобути перемогу.

Першими у матчі забили гості, на 37-й хвилині дальнім ударом Петренко Денис влучив у точно дев’ятку. Проте “Поділля” одразу відігралось , спіймавши суперника на контр-атаці  Музичук втік від захисника, йому на зустріч вийшов голкіпер “Діназа” , проте Олександр прокинув голкіперу між ніг м’яч , після чого той закотився  у ворота, таким чином рахунок став 1:1.

У другому таймі при суттєвій перевазі господарів, більше забитих не було. Було декілька спірних моментів в штрафній “Діназа”, де оборонці усіма способами,  не давали пробити у ворота гравцям “Поділля”

А наприкінці матчу нерви здали у головного тренера вишгородців Бондаренка і він жбурнув пляшку води, яка облила 4-го арбітра Марину Матковську, за що його вилучили з поля.

Голи: Музичук (41) – Терещенко (37).

«Поділля»: Федоренко, Шпікула (Майко, 81), Морговський, Охрончук, Воловик, Ліповуз, Дорошенко (Опря, 73), Зуєвич, Каверін, Музичук, Гайдаш.

«Діназ»: Крупниченко, Крохмаль, Дмитренко, Волошин, Чернишов, Бриженко (Каркошкін, 56), Петренко, Ічанський, Русьян (Марченко, 90+4), Авдалян (Липовий, 64), Терещенко (Корешков, 78).

Вилучення: Бондаренко (88, тренер «Діназу»).