shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

БЛІЦІНТЕРВ’Ю З ЯНОМ МОРГОВСЬКИМ

Ян Морговський (20.09.1998 р.н.). В «Поділлі» з 2013 року. На професійному рівні за основну команду зіграв 84 матчі, забив 5 голів.

– Яне, розкажи коротенько про себе, де народився, вчився, як почав займатись футболом?

– Народився я в Києві, але згодом з батьками ми переїхали у Ружин, Житомирської області. Там вчився і ходив у футбольну секцію. Після 8-го класу попав вже в Хмельницький, у «Поділля», де й граю до сьогодні.

– Як так сталось, що ти потрапив у «Поділля»?

– На той час у «Поділлі» був мій товариш. Якось в розмові він мені розказав про команду, що можна спробувати свої сили, є перспективи. Так я й приїхав і залишився.

 – Як до твого переїзду поставились батьки?

– Позитивно. Вони мене завжди і у всьому підтримують, за що я їм щиро вдячний.

 – Зараз ти граєш на позиції крайнього захисника, в молодіжці був і нападником. Як визначилась твоя позиція? Де тобі комфортніше?

– Так, в юнацькій команді я більше грав форварда, згодом вже крайнього півзахисника і зараз більше крайнього захисника. Все залежить від тренерів, де на їх думку я більше принесу користі. А комфортно мені, коли я на полі, без різниці на якому місці, аби це йшло на користь команді й приносило результат.

 – Пригадай матч своєї кар’єри, який є найпам’ятніший.

– Всі, в яких команда перемагала. А головні матчі вважаю в мене ще попереду.

– Цього міжсезоння авторитетні інтернет-видання в трансферних новинах відправили тебе в Ізраїль. Але стартував новий сезон, й на радість місцевих вболівальників, ти знову виходиш в футболці «Поділля». Як прокоментуєш?

– Сталось так, як мало статись. На даний час я потрібен команді, тому я тут – в Хмельницькому, мене тут все влаштовує.

 – На думку вболівальників, в останніх матчах ти є одним з найкращих в складі «Поділля». Як ставишся до такого визнання?

– Скажу так: якщо команда показує результат – то це заслуга всієї команди, і не лише тих хто на полі. Всіх, і гравців, і тренерів, і медперсоналу, і вболівальників. Всіх, хто щось робить в команді і для команди, і просто вболіває за неї.

– Твій «шалений» гол «Оболоні Бровар-2» став шедевром туру. Як тобі вдалось так влучити?

– В тій ситуації зразу прийняв рішення пробивати. Звичайно не думав що так «влетить». Але склалось якнайкраще, значить рішення було вірним. Емоції переповнювали, словами це не передати. Та головне, що команді це допомогло здобути перемогу.

– Що ж, дякуємо за розмову. Бажаємо тобі довгої кар’єри, щоб травми оминали й голи залітали на різні смаки!  

– Дякую!