ДЮФЛУ. ДЮФК “Поділля” перемагає ДЮСШ №1 (Хмельницький). ФОТО + ВІДЕО

Команди академії “Поділля” зіграли матчі 4-го туру в ДЮФЛУ у Першій лізі.
Старші (U-17) розгромили опонеyтів -7:0. Без особливих проблем зі сторони опонента. Для них це стала 4-а перемога підряд. Різниця голів – 29:1
Склад “Поділля”
Валіон Алесіо -Скороход Валерій, Везнюк Максим, Грушка Іван (’59 Симчишин Олександр), Плахотній Віталій (’69 Франчук Дмитро),- Ветошко Євген, Мудрий Микола (’44 Стецюк Олександр), Іщук Артем, Червонотка Владислав (’57 Атабаєв Олег), Кватернюк Сергій – Терещук Владислав
Запасні:
Пачевський Ілля, Родін станіслав, Сидорук Богдан, Ліпський Микита, Каверник Назарій
Голи:
Скороход Валерій 3 хв., Терещук Влад 10, 45, 71 хв., Кватернюк Сергій 37 хв., Іщук Артем 59, 79 пен.
Молодшим U-15  довелось дещо попотіти щоб виграти , хоч і перший тайм був за “Поділлям” – 1:0  також були ще нагоди щоб збільшити рахунок у другому , проте в середині  другого тайму провалились у захисті, пропустили 2 м’ячі, після чого зуміли зібратись та перемогти – 3:2.
Склад “Поділля”:
Лютий Ярослав – Віштал Євген, Лозовий Денис, Бойчук Денис (’67 Поліщук Михайло), Нагаєвський Віталій- Качуровський Владислав, Лень Сергій, Дмитряков Антон (’40 Стадніченко Ігор), Кватернюк В’ячеслав – Серафімов Олександр
Запасні:
Блонський Антон, Біньковський Богдан, Танасійчук Петро, Горобець Вадим, Чижик артем, Баланюк Олександр, Федоришин Олександр
Голи “Поділля”:Ясінський Дмитро 9хв. (пен.), Стадніченко Ігор 59 хв., Серафімов Олександр 67 хв.
Голи ДЮСШ №1: Гамолов Назар 46 хв., Дрезналь Кіріл 56 хв.