shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

НАСТУПНИЙ СУПЕРНИК “ВЕРЕС” (РІВНЕ)

У 12-у турі Чемпіонату України на “Поділля” очікує виїзд до смт. Млинів у Рівненську область, де вони зіграють проти ФК “Верес” (початок о 16:00).

Наразі “Верес” є головним конкурентом за призові місця . У турнірній таблиці вони йдуть поряд  “Поділля” на 3-у місці,- 18 очок,  “Верес” на 4-у місці – 17 очок.

Якщо згадувати минулу гру 1-го кола (1-й тур, “Поділля” грало вдома), то була рівна гра, з рівними можливостями у обох команд, проте “Верес”  святкував мінімальну перемогу завдяки голу Солдата Ігоря на 64 хвилині.

Таким чином , “Поділля ” найбільше прагне реваншу, тим паче що “Полісся” та “Нива” (Тернопіль) дещо відірвались від “Поділля” на 4 та 6 очок, і їх потрібно якось наздогнати, проте не варто забувати, що ми граємо на виїзді де підтримка буде на користь  “Вереса”  ,  тому нічия теж буде теж непоганим результатом.

Також потрібно додати що не гратиме капітан “Поділля” , захисник – Олександр Воловик , котрий перебрав жовтих карток,   “Верес” також має такого гравця: це – півзахисник Валерій Кучеров.