“ПОДІЛЛЯ” U-19 ЗДОБУВАЄ ПЕРШУ ПЕРЕМОГУ В СЕЗОНІ

“Поділля” U-19, яке грає у Чемпіонаті України у Першій лізі U-19, зіграли свій матч 4-го туру.

Суперником була команда “Динамо” Львів. Перші хвилини одразу принесли гол “Поділлю” , після помилки гостей свою нагоду не втратив Нодар Кацитадзе .

На фото Кацитадзе Нодар автор першого голу

Перший тайм був доволі рівним, як і початок другого, гості добре атакували, проте їхнім ударам бракувало точності, а також м’яч часто потрапляв у захисників  “Поділля”, в центі захисту добре відіграв Буценко Ярослав.

Також у матчі було вилучення , другу жовту за розмови отримав гравець “Динамо” Львів в середині другого тайму що дало перевагу для “Поділля”.

Проте на 64 хвилині капітан гостей Шот Андрій вдало пробив із-за меж штрафної і влучив у ворота. Голкіпер “Поділля” Алессіо Валіон був безсилий. Рахунок став нічийним. “Поділля” почало агресивний наступ на львів’ян.

Ключовою фігурою у матчі став  Кватернюк Сергій (котрий вийшов у другому таймі), двічі увірвався у штрафну обіграв захисників та голкіпера, завдяки його вдалим діям у нападі “Поділля” впевнено виходить вперед 3:1, а пізніше перемогу закріплює четвертим голом  капітан “Поділля” Зощук Андрій, який теж бездоганно відіграв матч, виграв багато єдиноборств.

Також у матчі було вилучення , другу жовту за розмови отримав гравець “Динамо” Львів

Голи: Нодар Кацитадзе ‘6 хв., Кватернюк Сергій ’71, ’77 хв. , Зощук Андрій ’80 хв.

На фото Кватернюк Сергій автор дубля у ворота “Динамо” (Львів)

“Поділля” здобуває першу перемогу, перед цим була одна домашня нічия , та дві поразки на виїзді.