ДЮФЛУ. КОМАНДИ ДЮФК “ПОДІЛЛЯ” ПЕРЕГРАЮТЬ “КРИСТАЛ-ЧРК ДЮСШ” ЧОРТКІВ. ВІДЕО

У рамках 6-го туру ДЮФЛУ (Дитячо-юнацька футбольна ліга) команди Академії “Поділля” переграли “Кристал-ЧРК ДЮСШ” з Чорткова.

У першому матчі грали старші  U-17, початок дещо був несподіваним на 1-й хвилині гості вийшли вперед , забив Трух Андрій.

Фото. Головний арбітр матчу Попович Андрій з Вінниці .

На 4-й хвилині гравець гостей Васильченко Артем зіграв грубо, за що отримав червону картку. Це дуже обурило делегацію з Чорткова (тренерів та вболівальників) , які висловлювали своє незадоволення протягом цього та наступного матчу, що заважало більше сконцентруватись на самій грі. Проте “Поділля” досить швидко та легко зуміли довести що вони сильніші. На 29 й хвилині Терещук зрівняв рахунок, а наприкінці першого тайму  Грушка Іван вивів подолян вперед, у другому таймі перевага “Поділля” тільки збільшувалась, спочатку на 48 хвилині Червотока Влад зробив рахунок 3:1, а через дві хвилини Терещук Влад забив кращий гол у матчі, коли після кутового, пробив через себе, ножицями. У підсумку 4:1.Команда “Поділля” продовжує лідирувати у своїй групі. Наразі це вже 6-а перемога.

Фото. Сергій Кватернюк – гостро розкручував атаки з лівого флангу.

Відео огляд матчу

Фото. Радість гравців “Поділля” після голу

У другому матчі грали молодші U-15 . Протягом усього матчу “Поділля” мали перевагу. Ось тільки завершити награні комбінації постійно щось заважало, перший гол відбувся досить швидко на 8-й хвилині “Поділля” класним дальнім ударом у дев’ятку вивів вперед  Качуровський Владислав, на 30-й хвилині подоляни заробили 11-ти метровий, який влучно реалізував Горобець Вадим. У другому таймі “Поділля” дещо збавило оберти, чим зуміли скористатись гості на 53 хвилині відзначився Січєнков Вадим. Проте на більше у команди з Чорткова сил не вистачило. Перемога “Поділля”, які набирають 13 очок.