“ПОДІЛЛЯ” – “ЧАЙКА” – 1:1, 13-Й ТУР

“Поділля” зіграли черговий матч, який мав на меті реабілітувати команду після двох поразок на виїзді. Реабілітуватись не вийшло, хоча “Поділля” було дуже близьким до перемоги. Не вистачило лише трішки, – влучності. Як сказав після гри головний тренер Віталій Костишин : ” не вистачило більш агресивних дій в нападі”.

Фото. Близько 3500 вболівальників прийшли підтримати команду у прохолодний день.

Щодо гри подоляни більше  володіли м’ячем, багато атакували. Ось тільки забити вдалось лише раз на 25-й хвилині після подачі кутового Каверіна підібрав м’яч увірвався з правого флангу прострілив , на простіл відгукнувся Ліповуз Андрій, який вдало переправив м’яч у ближній кут.

Фото. Віталій Каверін як завжди гостро діяв на правому фланці

На початку другого тайму “Чайка” залишилась у меншості, другу жовту за грубу гру ліктем, (в обличчя Арсентія Дорошенка) отримав Пономаренко Сергій, таким чином покинувши гру. Після вилучення здавалось, що перемогу “Поділля” в цей день здобуде, проте одна з  контратак “Чайки” завершилась голом, відзначився Цурупін Артем.

Фото . Артем Панасенков вийшов у стартовому складі,мав шанс відкрити рахунок у грі на 19 хвилині, коли Арсен Дорошенко прострілював у штрафний майданчик, а нападник «Поділля» не дотягнувся до м’яча

“Поділля” активно йшло у наступ. “Чайка” усією командою відійшла у захист. Було багато нагод у “Поділля” для взяття воріт, гострих подач з кутового. Проте постійно щось не виходило: то на шляху м’яча після удару опинявся захисник гостей, то подоляни просто не влучали у  ворота.  А на 90-й хвилині кількість футболістів на полі стала рівною, другу жовту у складі Поділля” отримав Морговський Ян. Ще одну чудову нагоду, щоб вирвати перемогу мали подоляни у додатковий час, проте Охрончук пробив дуже близько біля штанги, повз ворота. Час минув , рахунок 1:1 радше влаштував команду гостей, аж ніяк команду господарів.

Фото. Зуєвич Сергій добре вигризав м’яч в центрі поля.

Наступну гру “Поділля” зіграє на виїзді проти “Ниви” з Вінниці 9-го жовтня. Наступний домашній матч запланований на неділю 13-го жовтня, до Хмельницького завітає ФК “Ужгород”.