“ПОДІЛЛЯ” – ФК “УЖГОРОД” – 3:0, 15-Й ТУР. ФОТО+ ВІДЕО

“Поділля” повертається! Після 4-х невдалих ігор, де “Поділля” тричі зазнало поразки , та однієї нічиї вдома . Нарешті вболівальники змогли побачити ту гру , яка була у серпні-вересні.

“Поділля” домінували увесь матч. Також цьому посприяло вилучення гравця у суперників на 26-х хвилині (Дрозд Юрій). Хоча, ще до вилучення , подоляни вигравали – 1:0 . Рахунок відкрив Каверін Віталій, – отримавши пас в центрі поля, промчав до штрафної, де його зустрічав всього один захисник, розкрутивши якого, Віталій влучно пробив у ближній кут.

Після вилучення “Поділля” хоч і домінувало , проте збільшити перевагу довго не вдавалось. Щодо суперника , – він теж як міг контратакував . Було декілька небезпечних ударів наприкінці першого тайму  та на початку другого.

На 60-й хвилині після подачі з кутового Ліповуз Андрій скинув м’яч головою на  Шпікулу Ярослава, той в один дотик пробив у дальній кут – 2:0.

Далі у “Поділля” ще було декілька чудових нагод для взяття воріт : так, наприклад після прострілу Віталія Каверіна на дальню стійку Калінін не зміг переправити м’яч у ворота з 3-х метрів.

Наприкінці матчу “Поділлю” вдалось забити 3-й гол. Дорошенко Арсентій вчасно відгукнувся на пас від Романюка , влучно пробивши низом у кут воріт.

Таким чином “Поділля” здобуває важливу перемогу, та закріплюється на 5-й сходинці. Наступний матч (16-й тур) зіграють 18 жовтня (п’ятниця) на виїзді проти “Оболонь-Бровар-2”.

До вашої уваги відео повної гри “Спортцентр Продакшн” –

Фото. Віталій Каверін був найкращим у складі “Поділля”, всі атаки проходи через нього.

Фото. В’ячеслав Калінін вийшов у основному складі, був близьким щоб забити свій перший гол за “Поділля”.