“ПОДІЛЛЯ” U-19 – “АДРЕНАЛІН” (ЛУЦЬК) U-19 – 4:1 , 6-Й ТУР. ФОТО + ВІДЕО

Поділля” U-19 виграє у матчі 6-го туру, чемпіонату України Першої ліги серед команд U-19.

Суперником була команда з Луцька “Адреналін“. До цієї гри у “Адреналіна” було всього 3 очки (6 -е місце) , у подолян – 5 очок (5-е місце).

Старт матчу був за гостями, які активно почали гру. Вже на 5-й хвилині Вергун Андрій зумів увірватись в штрафну і влучно пробив у дальній кут, і рахунок став – 0:1. “Поділля” швидко оговталось та відновило нічийний рахунок на 15-й хвилині. Після навісу з лівого флангу Кацитадзе Нодар в стрибку влучно пробив у дев’ятку. Надалі обидві команди грали досить рівно. Перший тайм завершився нічиєю.

Фото. Кацитадзе Нодар відзначився дублем у матчі

У другому таймі перші хвилини команди грали так само як в першому , проте на 61 хвилині , після помилки голкіпера гостей , Нодар  Кацитадзе вивів господарів вперед . Цей епізод дещо деморалізував “Адреналін“. Вони почали раз-по-раз помилятись, цими помилками “Поділля” скористалось.

На 66-й хвилині Нікіта Кубашко в штрафній “Адреналіна” вийшов на ударну позицію хотів пробити, проте захисник гостей його збив, 11-ти метровий влучно реалізував капітан Майко Олександр. Так рахунок став – 3:1.

Фото. Майко Олександр найбільш досвідчений серед молодіжки “Поділля”. Підходить щоб пробити пенальті.

Фото. Майко Олександр влучно реалізовує пенальті.

На 79-й хвилині захисники “Адреналіну” зіштовхуються один з одним, залишивши м’яч на Галету Артема, який  вийшов на рандеву з голкіпером гостей , добігши до лінії штрафної пробив у нижній кут, так рахунок став – 4:1.

Фото. Галета Артем був активним на протязі всього матчу, наприкінці матчу скористався помилкою захисників суперника, забив гол.

Вітаємо “Поділля” U-19 з другою перемогою в сезоні.