shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Шпікула та Каверін у збірній 15-го туру

Спортивний сайт – sportarena.com в чергове опублікував список кращих гравців туру Другої ліги ПФЛ. До кращих гравців 15-го туру увійшло двоє гравців ФК “Поділля”. Ось що про них пише sportarena.com:

 

Правий захисник – Ярослав Шпікула (Поділля)

Пережив певну ігрову кризу, навіть побував у запасі, але зараз, у важливому матчі проти ФК Ужгород, видав дуже сильний футбол. Саме Шпікула розкішним прицільним ударом подвоїв перевагу господарів, багато в чому зломивши супротив гостей. Окрім цього, корисно грав на команду – чотири глибоких передачі, 11 передач вперед, у розвиток атак (при досить малому браку в просуванні), 14 вкинутих аутів.

 

Лівий півзахисник – Віталій Каверін (Поділля)

Чемпіон Європи 10-річної давнини повернувся в рідне місто й зараз своїм прикладом допомагає розвиватися гравцям Поділля. Каверін – швидкий, технічний гравець – зробив ключовий внесок у перемогу над ужгородцями. Відкрив рахунок, майстерно використавши простір після пасу Калініна. Неодноразово видавав тонкі передачі (7 ключових, 3 глибоких), які за належної реалізації мали б завершуватися голами. Подав найбільше в турі кутових (відразу 12 – і майже всі з загостренням). Один із них призвів до другого голу.