“ПОДІЛЛЯ” – “НИВА” (ТЕРНОПІЛЬ) – 0:0, 17-Й ТУР.

“Поділля” зіграли черговий матч вже 17-го туру, до Хмельницького завітала грізна команда “Нива” Тернопіль. “Нива” довгий час йшла на першій сходинці турнірної таблиці , лише в останньому турі після домашньої поразки від “Калуші” 0:3, поступилась першим місцем “Поліссю“. Також слід відзначити , що гості цього сезону не програвали на виїзді, здобувши 6 перемог, і 1-у нічию.

Гра пройшла досить рівно, обидві команди гостро атакували. У першому таймі м’яч більше тримався у подолян, проте найбільш небезпечні моменти були у гостей: так вже на перших хвилинах після удару головою гравця “Ниви”  Мороза Тараса , голкіпер “Поділля” Федоренко Андрій потягнув м’яч після чого той влучив у стійку від неї на вдарився на лінію воріт, після чого його вибив зі штрафної Воловик.

Ще один дуже небезпечний удар в поперечку був на 34-й хвилині від гравця “Ниви” Проціва Максима

У дугому таймі вже “Нива” більше володіла м’ячем а “Поділля” дуже гостро грало на контратаках. На початку другого тайму 47-й хвилині Каверін Віталій увірвався в штрафну гостей та не зміг переграти голкіпера, влучивши у нього.

Фото. Віталій Каверін знову  грав дуже гостро

На 54 -й хвилині Зуєвич Сергій не зміг влучити після прострілу низом з 6-ти метрів, точно так само повторив Артем Панасенков на 67-й хвилині. Після  були  дальні постріли гостей , з якими легко справився голкіпер “Поділля”. На цьому завершили матч – 0:0.

Фото . Панасенков Артем міг стати автором переможного голу, трішки не вистачило.

Фото.Андрій Ліповуз атакує Проціва Максима

Фото. Олександр Майко останнім часом часто з’являється в основному складі команди

Фото. Вболівальники не залишили “Поділля” без підтримки у робочий час середи

Фото. Воловик Олександр як завжди надійна опора в захисті біло-синіх

Фото. вболівальник гостей розвісив банер , на знак вшанування пам’яті трагічно загиблого ультраса “Ниви” , більше подробиць тут