“ПОДІЛЛЯ” – “КАЛУШ” – 1:0, 21-Й ТУР (16.11.2019)

Поділля” здобуває мінімальну перемогу над ФК “Калуш” – 1:0

Гол – Воловик Олександр ’45+3

Дуже непростою видалась перемога над гостями з Івано-Франківської області. Перед матчем  у обох команд було однакова кількість очок – 26. Враховуючи, що у першій грі цих команд , рахунок був 5:2 на користь “Калуші“, “Поділля” прагнуло реваншу.

Фото. Гравець “Калуші” отримав пошкодження, там був вимушений піти на заміну. У першому таймі так замінилось двоє гравців гостей.

Майже увесь матч хмельничани грали першим номером. Було декілька нагод, щоб вийти вперед у першому таймі, та лише у доданий час першої половини після розіграшу штрафного, Олександр Воловик зумів головою переправити м’яч у сітку воріт гостей.

Фото . Щойно Воловик відкрив рахунок у матчі.

Фото. Морговський Ян як завжди розганяв атаки на фланзі.

У другому таймі “Калуш” стала грати більш агресивно,  це призвело до низки жовтих карток .

Наприкінці матчу “Калуш” на деякий час отримала кількісну перевагу .  Друге попередження отримав Худік Роман . “Калуш” усією командою пішли в атаку на кутові підключався навіть голкіпер команди , – одного разу він небезпечно пробив головою.

Фото. Худік Роман став хорошою заміною   Охроночуку Владиславу, який вибув через хворобу; проте з “Діназом” він не зіграє через вилучення.

Вже у доданий час Ліповуз Андрій у “Поділля” та Габрієль Дос у “Калуші” отримали по дві жовті картки та покинули поле. Після гри обидва тренери команд виявили невдоволення суддівством.

Фото. Габрієль Дос Сантос (9-й номер “Калуші”) активно грав у нападі, у доданий час отримав другу жовту та покинув поле.

Наприкінці матчу “Калуш” більше атакувала та зрівняти рахунок не вдалось. “Поділля” зуміли відстояти переможний рахунок.

Фото. яскраве фаєр-шоу влаштували ultras “Поділля” наприкінці матчу.

Інші результати 21-го туру

Турнірна таблиця після 21-го туру (джерело сайт ПФЛ)

Наступний матч “Поділля” зіграє на виїзді проти “Діназа” у Вишгороді 20-го листопада. Цей матч буде останнім цього року.