“ДІНАЗ” (ВИШГОРОД) – “ПОДІЛЛЯ” – 3:1, 18-Й ТУР

“Поділля” зіграв перенесений матч  18-го туру . На виїзді подолянам протистояв Вишгородський “Діназ”, грали у селі Димидів.

Початок матчу був за хмельничанами, вже на 7-й хвиліні вони забили (Ян Морговський) проте цей гол не був зарахований через офсайд. А на 37-й хвилині Шпікула вивів “Поділля” вперед, проте помилка наприкінці тайму призвела до 11-ти метрового , якого влучно реалізував Бриженко. У другому таймі Бриженко вивів господарів вперед. “Поділля” прагнуло відігратись, проте нічого не вийшло, а наприкінці матчу “Діназ” забив третій гол .

У підсумку 3:1 на користь господарів, які тепер всього на 1 очко відстають від “Поділля” , у яких ще лишається гра в запасі (24 листопада, проти ФК “Ужгород”). Для “Поділля” цей матч був останнім цього року, вони йдуть у зимову  відпустку.

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «ПОДІЛЛЯ» (Хмельницький) – 3:1

Голи: Бриженко (45, з пенальті, 52), Безпалий (86) – Шпікула (37).

«Діназ»: Коростишевський, Крохмаль (Ізотов, 90+4), Корешков, Волошин, Дмитренко, Ічанський, Петренко, Бовтрук (Безпалий, 80), Терещенко, Бриженко (Марченко, 90+2), Помазан.

«Поділля»: Федоренко (Нестеренко, 61), Шпікула, Морговський, Майко (Галета, 84), Воловик, Каверін, Зуєвич (Буценко, 90), Муляр, Опря (Гайдаш, 61), Дорошенко, Калінін (Зощук,  88).