“Поділля” стартує з перемоги

Першими в новому році офіційний матч провели юнаки “Поділля” (U-16), які беруть участь у турнірі «Зимовий Кубок ДЮФЛУ -2020».

В стартовому поєдинку своєї групи хмельничани перемогли команду “Прем’єр-Нива” з Вінниці. Початок матчу був досить важкий для обидвох команд. Суперники намагались призвичаїтись один до одного і до слизького поля. Багато боротьби, брак в передачах, так пройшла половина першого тайму. Далі було веселіше, й голи влітали на різний смак. Спершу атаку своєї команди завершив Владислав Терещук, вивівши хмельничан вперед (1:0). Але в одній з контратак гостям вдалось відновити паритет – забив Богдан Веретинський (1:1). Що правда раділи гості не довго, через чотири хвилини Сергій Кватернюк виніс вирок за грубу гру в штрафній площадці, реалізувавши пенальті (2:1), а за три хвилини до свистка дубль оформив Терещук (3:1).
В другому таймі вінничани виглядали зовсім пригніченими, а господарі піймавши кураж атакували й атакували. А забити вдалось як і в першій половині – тричі. Голи на рахунку Валерія Скорохода, Артема Іщука та Владислава Терещука.
В підсумку перемога підопічних Олександра Ірклієнка 6:1. Завтра наступна гра, суперник – “Спарта” Чернівці, яка сьогодні обіграла своїх однолітків з “Буковини” 1:0.

Технічні дані поєдинку:

«Поділля» Хмельницький – «Прем’єр-Нива» Вінниця 6:1

Судді: К.Грузевич, А.Старцун, Р.Ратушний.
Голи: Терещук, 22, 37, 68, Кватернюк, 31(пен.), Скороход, 58, Іщук, 66 – Веретинський, 27.
«Поділля»: Яремов, Скороход, Везнюк, Грушка, Плахотній, Пачевський, Мудрий, Іщук, Черватока, Кватернюк, Терещук. Запасні: Валіон, Ветошко, Стецюк, Ліпський, Франчук, Сидорук, Родін, Томашевський, Коверник.
«Прем’єр-Нива»: Гавриленко, Гора, Лущенко, Чухно, Святоха, Речич, Дармограй, Веретинський, Костунець, Кучеренко, Збитковський. Запасні: Корсун, Щуренко, Бенедюк, Струк, Розній, Янчук, Бажура.                                                                                          Попередження: Кватернюк (67) – Гавриленко (31).

Більше фото на нашій сторінці в Фейсбук.