Завершився перший раунд “Зимового Кубка ДЮФЛУ -2020” серед юнаків 2004 р.н.

В другий день групового раунду першими грали хмельницьке “Поділля” та чернівецька “Спарта”. Обидві команди мали в своєму активі по три очка (в першому турі обоє виграли свої поєдинки), тож кожен хотів закріпити свій успіх. Невелика мряка не завадила хмельничанам з перших хвилин притиснути суперника до власних воріт, що швидко принесло плоди. Вже на 6 хвилині Артем Іщук вивів господарів вперед, а в середині тайму Сергій Кватернюк закріпив успіх. Як не намагались гості змінити ситуацію, нічого їм не вдавалось. Хмельничани забили ще два м’ячі і в другому таймі, знову відзначились Іщук та Кватернюк. Солідна перевага й шість очок в копілці – хороший задаток для перемоги в групі.

В іншій грі другого дня вінницька “Прем’єр-Нива” обіграла чернівецьку “Буковину” 3:0.

———————————————————————————————————————————————————————————————–

В заключний день групового етапу змагань зафіксовано такі результати:

“Спарта” Чернівці – “Прем’єр-Нива” Вінниця 1:4; “Буковина” Чернівці – “Поділля” Хмельницький 1:3

Перемога вінничан давала їм теоретичний шанс на вихід в лей-оф, для цього їм потрібно було, щоб “Буковина” перемогла “Поділля” з різницею в дев’ять м’ячів!!! Звісно це було з розряду фантастики. Юнаки “Поділля” вже зі стартових хвилин налягли на штрафний майданчик опонентів. Та “Буковина” не знітилась і чинила гідний опір, при нагоді намагаючись контратакувати. Та під завершення першого тайму допустивши дві грубих помилки в захисті, буковинці отримали два м’ячі. Сергій Кватернюк та Євген Ветошко використали свої нагоди сповна. Два м’ячі в роздягальню фактично вирішили долю поєдинку. В другій половині матчу команди грали більш позиційно й обмінялися голами, в підсумку чергова перемога подолян 3:1. Таким чином “Поділля” виходить до наступного раунду змагань.