Контрольний матч: “Поділля” – “Агробізнес” 1:2

«Поділля» проводило перший поєдинок у цьому році, адже запланована гра з вінницькою «Нивою» у Вінниці 5 лютого не відбулася, господарі не змогли підготувати поле… Отож першим спаринг-партнером для хмельничан стала ще одна команда з Хмельниччини – представник першої ліги – волочиський «Агробізнес». Слід зазначити що для «Агробізнеса» це був третій контрольний поєдинок, напередодні команда з Волочиська поступилась «Прикарпаттю» (0:3) та перемогла ФК «Калуш» (2:0).

Вболівальники, яких зібралось на стадіоні ДЮСШ-1 чимало, після виходу команд на поле, здивовано шукали в складі рідної команди знайомі обличчя, а їх фактично і не було. Віталій Костишин зі старту випустив Андрія Ліповуза і 10 потенційних новобранців, серед яких головну увагу зразу ж взяв на себе хлопчина з Сенегалу. Щоправда тренер гостей теж у старті випустив  кілька потенційних новачків.

Зі стартовим свистком гра йшла на зустрічних курсах. Кожен гравець у складі «Поділля» намагався показати себе з кращої сторони, на початку зустрічі «Поділля» навіть більше контролювало м’яч, та згодом гості, за рахунок кращого розуміння між собою, перехопили ініціативу. А на 17 хвилині поєдинку «Агробізнес» відкрив рахунок у грі. Після розиграшу штрафного й прострілу Віталія Груші, м’яч від Сергія Палюха влетів у сітку воріт хмельничан – 0:1.
«Поділля» зразу ж мало нагоду зрівняти рахунок, та після удару головою одного із гравців на перегляді, ворота гостей врятував Сергій Чернобай.

На 26 хвилині в штрафній подолян хтось з гравців зіграв необачно проти нападника на перегляді волочиської команди й …арбітр матчу призначив пенальті у ворота господарів. Вирок виконав сам потерпілий, розвівши м’яча й воротаря по різних кутах… 0:2.

Йшла 42 хвилина матчу. Гравець на перегляді подолян відважився на дальній удар, Чернобай стрибнув, але дістати круглого не зумів… 1:2. Так і завершилась перша половина поєдинку.

У другому таймі на поле вийшли практично зовсім інші склади команд. У Віталія Костишина – переважно діючі гравці «Поділля», а у Олександра Чижевського – частина діючих гравців та ряд потенційних новачків. Команди обмінялися кількома небезпечними моментами, але забити більше нікому не вдалося. У складі «Поділля» в другому таймі найбільше виділялись Віталій Каверін, Ян Морговський та один з потенційних новобранців. Отож, перший матч завершився з рахунком 1:2. Вся підготовка до відновлення матчів чемпіонату ще попереду.
Наступний контрольний поєдинок «Поділля» проведе 12 лютого на стадіоні ДЮСШ-1. В гості до Хмельницького приїде лідер нашої групи в другій лізі – тернопільська «Нива». Матч розпочнеться о 14:00.

Флеш-інтерв’ю головного тренера “Поділля” :

«Загалом це в нас перша така гра в цьому підготовчому періоді. Тому основне завдання було переглянути потенційних новобранців, яких зараз у нас досить багато. В першому таймі грав у нас лише Ліповуз, наприкінці тайму його замінив Худік, всі решта – нові хлопці. Звичайно десь їм бракувало зіграності, але є досить цікаві виконавці. Будемо спостерігати в наступних матчах, хто краще себе зарекомендує.
У другій половині вийшли вже практично основою, плюс кілька потенційних новобранців. Хвилин 30-ть грали досить непогано, потім десь трішки підсіли фізично, але не дали супернику забити. Загалом гра сподобалась, будем працювати, добавляти і в фізичній готовності і у взаємодії гравців на полі».

Фото з сьогоднішнього поєдинку можна переглянути на нашій сторінці у Фейсбук.