“Поділля” знову зустрілось з «Агробізнесом».

«Поділля» й «Агробізнес» кілька днів тому вже зустрічались, той поєдинок завершився перемогою гостей 2:1. Цього разу гра складалась трохи по іншому, хоча підсумок ледь не повторився…

Віталій Костишин цього разу на перший тайм випустив чотирьох діючих гравців «Поділля» – Ярослава Шпікулу, Андрія Ліповуза, Романа Худіка, Віталія Каверіна і сімох потенційних новобранців. Олександр Чижевський використав у старті п’ять гравців «Агробізнесу» (Олександр Воробей, Арсен Слотюк, Дмитро Юхимович, Віталій Груша, Микола Буй) і шістьох потенційних новачків. Цікавим є той факт, що вперше в обласному дербі (нехай це й товариський матч) у складах обох команд було троє гравців іноземців (у подолян сенегалець, у волочисців – бразилець та іспанець).
З початком матчу гра йшла з перемінним успіхом, без особливого загострення. Багато позиційної боротьби, дрібні фоли, так пройшла десь перша половина тайму. А небезпечний момент прийшовся аж на 24-ту хвилину, коли після зрізки м’яч потрапив до Віталія Груші і той вирішив пробити з кута штрафної площадки. М’яч по зрадницьки зрикошетив від одного з гравців на перегляді та кіпер встиг зреагувати й перевів його на кутовий. Вже за чотири хвилини груба помилка захисника подолян і потенційний новобранець «Агробізнеса» поців у ближній верхній кут воріт – 0:1. «Поділля» зразу ж намагалось створити щось у відповідь. Хороша нагода була у Віталія Каверіна, який міг віддати пас на партнера або пробити сам, Віталій вибрав варіант з власним завершенням атаки – Олександр Воробей у чудовому стрибку зумів перевести м’яча над поперечкою. Так і завершився 1-ий тайм.
У другому таймі склади команд частково змінились, а по ходу гри відбувались ще заміни. Загалом у формі «Поділля» із знайомих облич ми ще побачили:  Морговського, Калініна, Панасенкова, Романюка, Погорілого, Майка, Галету; а у «Агробізнесу» : Чернобая, Семенця, Палюха, Івана Когута та Педро Кампіло.
Разом із початком другої половини гри, почав потихеньку падати мокрий сніг, який  посилювався і перетворювався на дощ. На стартовому відрізку подоляни виглядали досить цікаво й агресивно попереду. Буквально з інтервалом в дві хвилини Віталій Каверін спершу сам пробивав, але Чернобай вибрав вірну позицію і забрав м’яча до рук, а згодом віддавав пас на партнера вже у штрафній суперника, та захисник в останню мить прочитав ситуацію й ліквідував загрозу. Грати ставало дедалі важче через погодні умови. Тим не менше в боротьбі ніхто не хотів поступатись, а на 55 хвилині гості порушили правила у штрафному майданчику і Андрій Ліповуз чітко виконав пенальті – 1:1. Кілька хороших проходів по флангах одного з гравців на перегляді подолян могли б мати логічне завершення, та десь не вистачало ще розуміння, а десь вже й поле підводило – місцями сильні опади не встигали просочуватись у грунт. Коли вже гра йшла до завершення й здавалось результат не зміниться, непорозуміння захисника й воротаря призвели до помилки, якою спокійно скористався Микола Буй, перекинувши круглого у ворота – 1:2. Глядачі, які спостерігали за грою – вважали такий результат не логічним, але мабуть не вірили що ще щось зміниться. Та подоляни дограли до завершення, і фактично настирливість Артема Панасенкова призвела ще до одного пенальті у ворота волочисців. Цього разу пробивав Ян Морговський, шансів Чернобаю він не дав – 2:2. Прозвучав фінальний свисток.
Наступний контрольний поєдинок «Поділля» проведе вже завтра – 12 лютого на стадіоні ДЮСШ-1. Суперник – тернопільська «Нива». Матч розпочнеться о 13:00.

Фото з сьогоднішнього поєдинку можна переглянути на нашій сторінці у Фейсбук.