Контрольний матч “Поділля” – “Нива” Тернопіль

Сьогодні у Хмельницькому відбувся черговий контрольний поєдинок, в якому “Поділля” приймало тернопільську “Ниву”.
Нагадаємо, що у хмельничан це вже третя контрольна гра за останні 5 днів. Команда під фізичними навантаженнями. Гості виглядали “свіжіше” й використали свої моменти. В підсумку перемога гостей 0:3. Наступний спаринг подоляни проведуть 15 лютого у Житомирі проти місцевого “Полісся”.

Склади команд:

“Поділля”

1 тайм: воротар на перегляді, Морговський, Шпікула, Ліповуз, Худік, Зощук, Калінін, Каверін і три гравці на перегляді.
2 тайм: Нестеренко, Погорілий, Романюк і 8 гравців на перегляді (на заміну вийшли ще Панасенков, Галета, Майко).

“Нива”

1 тайм: Єрмолов, Герт, Демчук, Хохлов, Хруставка, Мороз, Малащук, Скакун, Проців, Ілюк, Кисленко.
2 тайм: Механів, Герт, Демчук, Хохлов, Мороз, Скакун, Малащук, Волохатий, Дедух, Гатала, гравець на перегляді (на заміну вийшли ще 5 гравців на перегляді).

Голи: Кисленко (15), Бідний (70), Дедух (73).

Фото-огляд матчу на нашій сторінці в Фейсбук.