Контрольний матч: “Полісся” – “Поділля”

Сьогодні, в процесі підготовки до третього кола чемпіонату України, «Поділля» провело черговий контрольний поєдинок. На цей раз хмельничани грали в гостях проти одного з лідерів Другої ліги – житомирського «Полісся».
Перший тайм команди провели на рівні, хоча за гольовими моментами хмельничани навіть були можливо й кращими. Та своїми нагодами не скористалися ні Андрій Ліповуз, ні Арсентій Дорошенко (який знову може опинитися в лавах хмельничан), ні потенційний нападник. Натомість подоляни пропустили прикрий гол, коли Владислав Погорілий хотів нейтралізувати атаку суперника, та зрізав м’яча у власні ворота.
У другому таймі Віталій Костишин дав нагоду проявити себе гравцям на перегляді, яких зараз в команді чимало, та конструктивності в їх дійях бракувало. В підсумку команда пропустила ще один гол й програла матч 0:2.
Але для того і є контрольні матчі, щоб бачити свої помилки, над чим потрібно і в якому напрямку більше працювати.
Наступний контрольний матч у «Поділля» заплановано 18 лютого в Чернівцях на ФОК “Олімпія” проти «Буковини». Крім того керівництво ФК “Поділля” домовилось про ще один контрольний матч, суперник – ФК ОДЕК Оржів (Рівненська обл.), який заплановано провести в останній день зими  на стадіоні ДЮСШ №1 в Хмельницькому.