Контрольний матч: “Буковина” – “Поділля”

Хмельничани провели черговий контрольний поєдинок, суперником цього разу стала чернівецька “Буковина”.

«Поділля» продовжує готуватись до весняної частини чемпіонату України з футболу в Другій лізі. Сьогодні команда зіграла черговий контрольний поєдинок. Матч відбувся у Чернівцях на ФОК “Олімпія”, де зазвичай підготовкою до чемпіонату займається місцева «Буковина».

Перший тайм видався загалом більш цікавим. І всі голи, які побачили нечисленні вболівальники, якраз забивались у першій половині матчу. Активно розпочавши, подоляни вже на 9-ій хвилині досягли успіху (0:1), м’яч на рахунку потенційного новобранця команди. Але досить швидко, десь можливо зарано повіривши у свою перевагу, хмельничани поплатились. На 18-ій хвилині один з небагатьох гравців “Буковини” що залишився з минулого року – Даніель Раулюк встановив рівновагу (1:1). А далі, як і в попередній грі, шкутильгала реалізація моментів, так і тайм завершився.

На другий тайм Віталій Костишин випустив цілу низку гравців, які перебувають на оглядинах, а також молодь з команди “Поділля” U-19. На перебіг подій корективи складу особливо не вплинули. Плюс, що в захисті більше помилок не допустили, але і в нападі нічого завершити не вдалося. Так, з рахунком 1:1 матч і завершився.

Чергові контрольні матчі «Поділля» вже наступного тижня…