Контрольний матч: “Полісся” – “Поділля”

ФК “Поділля” провів черговий контрольний поєдинок, суперником став клуб “Полісся” Житомир, з яким нещодавно вже зустрічались (в першій грі подоляни поступились 0:2).

Подоляни і сьогодні поступились, що правда матч видався більш щедрим на голи. Програючи по ходу зустрічі 0:3 (цікаво що ці м’ячі забивали екс-подоляни Сергій Швець та Олександр Музичук, які чудово знають всі плюси і мінуси колишніх одноклубників), гості відновили інтригу. На 78 хвилині гравці “Полісся” порушили правила у карному майданчику проти Атема Панасенкова, який сам і виконав вирок. А вже за хвилину Андрій Ліповуз скоротив відставання до мінімуму. Правда, через три хвилини пенальті призначили й у ворота “Поділля”, який реалізував Євгеній Терзі, як виявилось згодом – це був останній гол у цій грі – 4:2 перемога господарів.

«Програли по грі, – в розмові з журналістом Володимиром Гординським сказав головний тренер «Поділля» Віталій Костишин. – Ми «віддали» центр поля, виглядали важчими, ніж «Полісся». Наші хлопці зараз під великим навантаженням, але нічого страшного – це ж збори. Потрібно потерпіти. Звісно, прикро, що поступилися, хоч це і товариський матч, але хочеться вже перемог. Прикро й інше. У спарингу з “Буковиною” у нас отримав травму Ярослав Шпікула, сьогодні наприкінці першого тайму зазнав пошкодження Ян Морговський, через це ми провели вимушену заміну».

Наступний контрольний поєдинок «Поділля» проведе 29 лютого в Хмельницькому на стадіоні ДЮСШ №1. Матч проти «ОДЕКа» з Оржіва запланований на 15:00.