Контрольний поєдинок: “Поділля” Хмельницький – ОДЕК Оржів

ФК “Поділля” провів черговий контрольний поєдинок, цього разу суперником став клуб з рівненщини – ОДЕК Оржів.

Віталій Костишин сьогодні не зміг задіяти всіх гравців, по різних причинах поза грою сьогодні були Шпікула, Морговський, Каверін, Воловик. З капітанською пов’язкою команду вивів останній новобранець клубу – досвідчений Олександр Жданов. В першому таймі команди намагались не поступатись одна одній і швидко переходити з оборони в атаку. Попереду у хмельничан зі старту діяли молоді Ахмедзаде і Діма, які відзначались активністю та десь ще бракувало їм командного розуміння. А найкращий момент, коли вже здавалось що м’яч буде у воротах ОДЕКа, Діма пробиваючи з лінії штрафної – не влучив фактично у пусті ворота. Загалом гра була рівною, але в одному з моментів біля власних воріт подоляни залишили без уваги захисника гостей – фактурного Івана Мучака, що підключився до виконання стандарту, і той відкрив рахунок (0:1). Так і завершився перший тайм.

Після перерви тренер подолян зробив лише дві заміни, замість Діонга та Дорошенка вийшли Романюк і Панасенков. Вже по ходу другого тайму з’явились Галета та Зощук. “Поділля” намагалось вирівняти становище, а оржівці чекали моменту, щоб підловити господарів на контратаці. Кілька проходів з навісами від Майка, Галети, Романюка не принесли бажаного. З навісами та неакцентованими ударами досить легко справлявся кіпер гостей. В одному з епізодів м’яч влучив у руку захисника, та рефері матчу вирішив, що це ігрова ситуація й дозволив грати далі. На 70-ій хвилині чудово пробив Андрій Ліповуз, кіпер дивом зреагував і м’яч від перекладини відбився у поле, але першим на добиванні був Рустам Ахмедзаде (1:1). Міг Рустав вивести подолян вперед – та забракло холоднокровності, а на контратаці гості влучили у поперечку… Так матч і завершився.

«Поділля»: Чуваєв, Майко, Жданов, Худік, Діонг (Романюк, 46), Ліповуз, Погорілий (Галета, 60), Шпак, Дорошенко (Панасенков, 46), Ахмедзаде, Діма (Зощук, 75).

Голи: Ахмедзаде (70) – Мучак (29).

Фото з матчу можна переглянути на нашій сторінці у Фейсбук.