shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Вболівальники зустрілись з Олегом Чуваєвим

Cьогодні відбулась зустріч вболівальників з Олегом Чуваєвим – голкіпером, з яким нещодавно ФК “Поділля” підписав контракт. Зустріч стала логічним завершенням непорозумінь, які  виникли навколо минулого голкіпера.

З чого все почалось… Після того, як клуб оголосив про підписання контракту з Олегом Чуваєвим, представники ультрас виступили з заявою: «Наша фанатська спільнота вважає неприйнятним бачити у лавах рідної команди людину, яка у важкий період виступала в російському чемпіонаті…».

Керівництво «Поділля» швидко відреагувало на цю заяву і провело зустріч із вболівальниками, щоб прояснити ситуацію. Та фанатів тоді здивувало і невлаштувало те, чому сам Олег Чуваєв не прийшов на зустріч (так склалось, що в день зустрічі гравця не було в Хмельницькому – авт.). Тому історія продовжилась…

І ось, сьогодні, президент ФК “Поділля” Євген Бейдерман, щоб завершити єпопею в цьому питанні – організував нову зустріч з вболівальниками, на яку прийшов і голкіпер Олег Чуваєв.

Представник ультрас «Поділля» Станіслав звертаючись до Олега, сказав: «Ми хотіли б знати, як ти розумієш ситуацію в Україні з війною, кого підтримуєш, й на твою думку – кому належить Крим?»

«Мені дуже не приємна вся ця ситуація, яка склалася навколо мене, – розпочав ОлегУ 2013 році я виступав за «Севастополь», я вже знав, що мій контракт не продовжать, і мій агент підшуковував для мене новий клуб. І десь у листопаді чи грудні того року я підписав угоду з командою «Том», куди і переїхав у 2014 році. Як би я міг тоді передбачити, що в нас Росія розпочне війну, то не підписував би той контракт. Але, коли почалися активні дії в Донецькій та Луганській областях, я намагався розірвати договір, щоб грати в Україні, в якій я народився, в якій народився мій син, і яка є для мене Батьківщиною. Однак клуб відмовлявся розривати угоду. Коли в команду прийшов новий головний тренер, у мене з’явився шанс поїхати з Росії. Я знову звернувся до керівництва клубу, щоб відпустили мене, хоча мав ще там грати. І вони погодилися. Відтак у 2016 році я незважаючи на фінансові втрати через розірвання договору, повернувся на рідну землю й з допомогою свого агента – Шаблія, став гравцем «Зорі», яку на той час очолював Юрій Вернидуб. Та для мене тоді було головним повернутися в Україну. Якщо хтось має сумніви в моїй патріотичності, то я скажу що в Україні народився, тут і помру. Я не конфліктна людина і ця вся історія для мене й моєї сім’ї дуже неприємна. А в команді хотів би грою довести свою відданість… Що до окупації Криму то жодна нормальна країна в світі не визнає цього, бо Крим – це Україна».

Представник ультрас «Поділля» подякував за приділений час, за те що така зустріч відбулась, й на завершення промовив: «Ласкаво просимо в «Поділля»!»

На завершення усі присутні потиснули один одному руки. Домовились, що «сокиру війни» закопують, а голкіперу бажають надійної гри на останньому рубежі «Поділля»!