Контрольний поєдинок: “Нива” Вінниця – “Поділля” Хмельницький

ФК “Поділля” провів черговий контрольний поєдинок. У Вінниці хмельничани зустрічалися з місцевою “Нивою”.

З перших хвилин матчу перевага була на боці господарів. Щонайменше двічі небезпечні удари вінничан проходили повз ворота, а чергова спроба “пробити” Олега Чуваєва у виконанні Брижчука – молодшого таки вдалася, точний удар на 15-ій хвилині у дальній від воротаря кут потрапив у ціль (1:0). “Нива” по інерції провела ще пару атак, в одній з яких лише чудова реакція Чуваєва врятувала від неминучого голу. І десь в середині тайму ініціатива повністю перейшла на сторону хмельничан. Перша хороша спроба вразити ворота господарів була в Олексія Шпака, та кіпер парирував потужний постріл. Ініціатива хмельничан таки принесла свої плоди, Арсентій Дорошенко після помилки господарів протягнув м’яча і вивів на хорошу позицію Артура Діму, який шансів вінницькому кіперу Максиму Гурідову не залишив (1:1). А невдовзі “Поділля” мало шанс вийти вперед, Шпак вриваючись в штрафну, п’ятою залишив під удар м’яча Ліповузу, та удар останнього захисник встиг головою перевести на кутовий.

Другий тайм йшов на зустрічних курсах, з певною перевагою хмельничан. Нагоди відзначитись були в Морговського, Панасенкова, Дорошенка. Вінничани теж кілька разів перевіряли на пильність Чуваєва. Але голів більше не було. Черговий контрольний поєдинок завершився внічию – 1:1.

Підготовка до весняної частини чемпіонату триває. На разі керівництво “Поділля” домовляється про наступного спаринг-партнера.

Стартові склади команд:

“Нива”: Гурідов, гравець на перегляді, Попов, Дворовенко, Калітов, Федорук, Демченко, А.Брижчук, Т.Брижчук, Загорулько, Браславський.

“Поділля”: Чуваєв, Воловик, Жданов, Морговський, Погорілий, Ліповуз, Шпак, Панасенков, Дорошенко, Діма, Ахмедзаде.

Голи: А.Брижчук (15) – А.Діма (40).