shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

МАТЧ “ПОДІЛЛЯ” – “ЧАЙКА” ПРОЙДЕ БЕЗ ГЛЯДАЧІВ

Шановні вболівальники, ФК “Поділля” виконуючи рішення ПФЛ (відповідно до постанови Кабміну України задля недопущення поширення коронавірусу всі спортивні заходи дозволяється проводити за умови відсутності глядачів на стадіонах), повідомляє, що матч 23-го туру між командами “Поділля” Хмельницький – “Чайка” Петропавлівська Борщагівка пройде без глядачів. Просимо з розумінням поставитися до заходів безпеки.

Нижче наводимо повністю рішення ПФЛ…

Адміністрація ПФЛ ухвалила рішення, спрямовані на протидію поширенню коронавірусу COVID-19

Адміністрація ПФЛ своїм листом проінформувала клуби про рішення Виконкому УАФ про деякі обмежувальні заходи на старті весняної частини змагань ПФЛ.

“У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року «Про запобігагань.ння поширенню на території України коронавірусу COVID-19», в Україні запроваджується план заходів, що спрямовані на протидію поширенню коронавірусу COVID-19, – йдетьсяу листі. – Зокрема, встановлюється заборона проведення масових зібрань, у яких бере участь понад 200 осіб, спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів. Крім того, органами місцевого самоврядування в деяких областях введені додаткові обмеження на проведення спортивних та інших масових заходів, переміщення великих груп людей.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року, а також Рішення Виконкому УАФ від 12.03.2020 року у період з 12 березня до 03 квітня 2020 року матчі 20-го, 21-го турів Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів першої ліги та матчі 23-го, 24-го турів Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів другої ліги групи «А» та «Б» проводяться без глядачів та за умови, що загальна чисельність всіх учасників матчу та осіб, задіяних до їх організації та проведення (в тому числі офіційних осіб матчу, офіційних представників команд, учасників матчу), акредитованих представників ЗМІ не перевищуватиме 200 осіб із врахуванням додаткових обмежень, що можуть бути встановлені органами місцевого самоврядування у відповідних адміністративно-територіальних одиницях.

Окрім цього, на цей період вносяться зміни у процедуру перед початком матчу, а саме: не дозволяється залучення дітей для виводу футболістів на футбольне поле”, – повідомляється у листі ПФЛ.