shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

ФК “ПОДІЛЛЯ”… СЬОГОДЕННЯ

Перебуваючи на карантині, гравці ФК “Поділля” продовжують тренуватися за індивідуальним графіком. В телефонному режимі ми поспілкувались трішки з головним тренером команди та провели бліц-опитування гравців…

– Віталій Володимирович, перше і головне питання: чи всі у команді здорові?

Костишин Віталій Володимирович

– На щастя – так, всі здорові, ніяких нарікань у цьому плані в хлопців немає.
– Підготовчий період через карантин фактично знівельовано, тим не менше всі команди в однаковому становищі. Як зараз справи у «Поділлі», чи тренуються гравці?
– Усі займаються по індивідуальному графіку. Хлопці всі професіонали, розуміють, що без підтримки форми кар’єру можна легко загубити. А в нас фактично всі молоді, і хочуть чогось досягти, тому відповідально ставляться в першу чергу до себе й тренуються на разі в тих умовах, які дозволяє ситуація.
– Наскільки можуть бути такі заняття якісними і скільки часу необхідно буде команді, щоб бути готовою до ігор?
– Тут важко сказати про якість. Фізично кожен з футболістів звичайно підтримує форму, але в ігровому  плані без практики все рівно буде важко. Індивідуальні заняття не можуть повноцінно замінити всі командні тренування, але такий стан справ у світі, що мусимо підлаштовуватись. Скільки часу буде в нас на збір – залежить від ситуації в країні мабуть. Я вважаю, щоб команда була готова цілісно – нам перед стартом потрібно хоча б три тижні. Але чи вони будуть в нас, велике питання?
– Ваша думка: чемпіонат потрібно догравати, чи починати вже новий?
– Моя думка – чемпіонат потрібно догравати однозначно! В будь-якому випадку, нехай в інтенсивнішому графіку, через 2-3 дні, але догравати. В нас і так в році більше часу іде на підготовчі періоди та канікули. Ігровий цикл офіційних матчів не такий вже й великий. А як професійно може вирости гравець, якщо немає достатньої практики, а таку можна здобути лише через офіційні поєдинки, ніякі тренування це замінити не можуть.
– Мабуть можна з цієї ситуації виділити таки один плюс для спортсменів: більше часу в колі сімї…
– Так. Це звичайно позитивний момент. Але головне не «переборщити» (сміється). Дружина, діти вже звикли, що я більше в роз’їздах ніж вдома. Та й сімейний бюджет від такої ситуації не у виграшному стані.
Футболісти ж відповіли на три питання (Клікнувши на фото гравця – Ви можете побачити відеоролик з індивідуальним тренуванням відповідного гравця):
1) Як вважаєш, наскільки добре вдається слідкувати за формою в умовах карантинних обмежень? Чого не вистачає?
2) Зараз як ніколи мабуть у гравців зявилось багато вільного часу, для себе, для родини… Як його використовуєш?
3) Маємо надію карантин якнайшвидше завершиться, всі суперники вже зачекались поновлення сезону. На твою думку, що буде визначальним у боротьбі за лідируючі позиції після такої непередбачуваної паузи?
 
Арсентій Дорошенко:
1) За формою слідкувати трішки важкувато, але справляємось J . Не вистачає напевне інвентарю, і мабуть було б краще якби тренера відправляли нам кожного дня завдання і тренування.
2) Вільний час проводжу дома з близькими,ну і звісно ж підтримую форму.
3) Здається мені після такої паузи футбол дуже зміниться, і визначальним у цьому буде саме підхід і розуміння гравців до такої ситуації, адже на мою думку все буде по-другому у всіх відношеннях.

 

Андрій Зощук:
1) За формою слідкувати трішки важкувато, але справляємось 🙂 🙂 Не вистачає напевне інвентарю, і звичайно ж командних тренувань, ігрової практики, без чого сам футбол і  неможливий.
2) Вільний час проводжу дома з близькими,ну і звісно ж підтримую форму.
3) Здається мені після такої паузи футбол дуже зміниться, і визначальним у цьому буде саме підхід і розуміння гравців до такої ситуації, адже на мою думку все буде по-другому у всіх відношеннях.

 

Владислав Погорілий:
1) Тренуватись під час міжсезоння це одне, а коли ще й майданчики зачиненні і стадіони – це на порядок все ускладнює. Виходив пробігтись в парк поряд, зупинили правоохоронці, пояснили ситуацію. Тому тренуюсь в більшості в домашніх умовах. Роблю все, що дозволяє квартира. Наскільки добре побачимо після поновлення тренувального процесу.
2) Я думаю зараз вибір невеликий. Віртуальні ігри, книга, складання пазлів, перегляд фільмів.
3) Не думаю, що дадуть багато часу на підготовку, тому бажання і характер стануть на перший план.

 

Артем Панасенков:
1) Намагаюся використати вільний час по максимуму, бо при відновленні чемпіонату буде важко, якщо в цій ситуації не підтримувати форму, звичайно ж це не замінить тренування на живому полі з м’ячем, але, що маємо те маємо. Дуже бракує зараз спілкування, колективу, який був в роздягальні окрім ігрового і тренувального процесу, за усіма скучаю.
2) Використовую час з користю, знову ж таки – що б бути готовим до чемпіонату, але так само багато часу проводжу в крузі сім’ї, зараз без цього ніяк.
3) Я вважаю що після того, як чемпіонат стартує на перший план вийде БАЖАННЯ, оскільки всі вже близько півтора місяці поза футболом, навряд чи хтось побачить елегантний і красивий футбол, все буде на емоціях і у боротьбі, усім потрібні очки!
 
Артур Діма:
1) Дуже важко під час карантину тримати себе в формі , тому що немає тренувального ритму, тебе постійно щось відволікає, але ми професіонали і розуміємо, що від нас залежить наш фізичний стан, коли відновлять чемпіонат.
2) У вільний час читаю книжки, дивлюсь фільми, проводжу час з дівчиною.
3) Я думаю, що на перший план, після такої перерви, вийде характер. Команда, яка готова буде до складних тренувань, на межі травм, тому що після такої паузи прийдеться швидко війти в ігровий тонус, а це може потягнути за собою травми. Тому вирішить все характер і бажання до перемоги.
Я надіюсь, що наша команда зможе це все подолати без травм і коли відновиться чемпіонат, ми будемо перемагати і покажемо характер!
P.S. Більше відео – на нашій сторінці в Instagram