shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

НА АДРЕСУ ФК “ПОДІЛЛЯ” НАДІЙШОВ ЛИСТ ВІД ПФЛ

Сьогодні ФК «Поділля» отримав лист підписаний президентом ПФЛ Сергієм Макаровим з санітарно-епідеміологічними та медичними рекомендаціями, яких потрібно дотримуватись для поновлення тренувального процесу.

7 травня 2020 року Кабінет Міністрів України опублікував постанову № 343 (від 04.05.2020 р.) про послаблення карантинних обмежень, яка набуває чинності з 11 травня 2020 року.
Зокрема, згідно цієї постанови, дозволяється діяльність підприємств, установ, організацій, які забезпечують проведення навчально-тренувального процесу спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів, за умови  забезпечення осіб засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більш як однієї особи на 10 кв. метрів площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів. При цьому проведення масових заходів під забороною до 22 травня 2020 року, тому проведення товариських матчів до відповідного рішення органів державної влади неможливе. Наразі дозволяється проводити тренувальний процес на навчально-тренувальних базах та стадіонах.
Сьогодні відбулося засідання Робочої групи, до складу якої входять представники УАФ, УПЛ, ПФЛ, ВПСФУ, а також спортивно-медичного комітету і Комітету арбітрів Асоціації. На засіданні був узгоджений Медичний протокол, який зобов’язує професіональні футбольні клуби проводити санітарно-епідеміологічні та медичні заходи для тренувального процесу у футболі, направлені на боротьбу з розповсюдженням COVID-19.
Відповідальність за дотримання вимог Постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211, від 25.03.2020 №291, від 04.05.2020 №343 та санітарно-епідемічних норм при проведенні тренувального процесу, покладається на відповідні футбольні клуби.
Клуб також отримав і проект плану-календаря весняної частини змагань, розробленого з урахуванням потреб клубів (2-3 тижня для проведення підготовчого тренувального циклу).
Ознайомитись із рекомендаціями можна за посиланням: http://fcpodillya.com.ua/covid-19-rekomend

Фото: uaf.ua