shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Балицький

МИНАЄ 2 РОКИ, ЯК НЕМАЄ ВІТАЛІЯ БАЛИЦЬКОГО

Сьогодні минає 2 роки, як пішов у вічність Віталій Балицький – свого часу гравець, а згодом тренер хмельницької футбольної команди «Поділля».

Памятаємо…сумуємо…Вічная пам’ять!

Віта́лій Ві́кторович Бали́цький (22 серпня 1978, Хмельницький – 23 липня 2018, Хмельницький).

Вихованець ДЮСШ «Поділля» (Хмельницький). Перші тренери  Володимир Козаренко, Володимир Сендель, Роберт Саркісов. Віталій розпочинав кар’єру професійного футболіста 1995 року в «Темпі-Адвіс-2» з Шепетівки. У червні 1996 року зіграв за київський «ЦСКА-3» в чемпіонаті аматорів. Тоді повернувся в рідне місто і відіграв за «Поділля» перше коло в першій лізі. Закінчував сезон Віталій Балицький вже в першоліговому ЦСКА-2. Наступного чемпіонату дебютував у складі київського ЦСКА в елітному дивізіоні України. Викликався до складу олімпійської (молодіжної) збірної України, за яку зіграв 12 поєдинків і один раз відзначився голом.Провівши шість сезонів за «армійців» перебрався у Владикавказ. Після  повернення на батьківщину грав за «Волинь» Луцьк, «Зірку» Кіровоград, вінницьку «Ниву». У сезоні 2004–2005 виступав  у румунському чемпіонаті за ЧФР Клуж». Далі був «Нафком»Бровари, «Княжа» Щасливе, «Поділля» Хмельницький, «Комунальник» Луганськ. Завершив кар’єру гравця в рідному Хмельницькому у складі місцевого «Динамо».

На початку 2011 року Віталій Балицький розпочав свою тренерську кар’єру у ДЮФК «Поділля».  З 2016 року очолив відроджене хмельницьке «Поділля», яке стартувало в чемпіонаті аматорів, а згодом і у другій лізі. Завершив свій футбольний шлях на посаді помічника головного тренера хмельничан.