ТМ “ПОДІЛЛЯ” – “ПОЛІССЯ” 2:1

Хмельничани в рамках підготовки до нового сезону провели спаринг з житомирським “Поліссям”.

Віталій Костишин з помічниками працюють над пошуком нових виконавців. Сьогодні зі стартових хвилин на поле в складі “Поділля” вийшли: Чуваєв, Худік, Пріхна, Морговський, Ліповуз, Романюк, Каверін, Прильопа та троє гравців на перегляді. У суперників, які між іншим готуються до старту в першій лізі, теж чимало гравців на перегляді. Перший тайм проходив на зустрічних курсах, з певним технічеим браком як з однієї так і з іншої сторони і закономірно завершився з нулями на табло.

Друга половина зустрічі розпочалась жвавіше. В одній з атак, новобранець хмельничан Прильопа правильно вибравши позицію, реалізував свій шанс і відкрив рахунок (1:0). А згодом Владислав заробив ще й пенальті, яке взявся пробивати екс-житомирянин Задерецький… і зробив це чітко – 2:0. В складі “Полісся” в ході другого тайму вийшло кілька гравців основи, в складі подолян з’явився Ярослав Шпікула, Артем Галета і 7 потенційних новачків. В одній з атак, хтось з нападу гостей впав у штрафній і так крикнув, що рефері не втримався і призначив пенальті у відповідь… яке реалізував екс-подолянин Сергій Швець, встановивши остаточний рахунок матчу (2:1).