ТМ “ПОДІЛЛЯ” – “БУКОВИНА” 5:0

В рамках підготовки до нового сезону хмельницьке «Поділля» зіграло черговий контрольний поєдинок, прийнявши на домашній арені чернівецьку «Буковину».

Як сказав після гри наставник подолян Віталій Костишин, головне завдання на сьогодні награвати ігрові зв’язки, команда оновлюється, а для зіграності потрібен час.

На перший тайм «Поділля» вийшло умовно основним складом на сьогодні, без потенційних новачків та без кількох гравців, що на разі не можуть мати ігрову практику відновлюючись після травм. Отож розпочали в такому складі: Чуваєв, Пріхна, Клименко, Воловик, Морговський, Галета, Ліповуз, Романюк, Каверін, Задерецький, Прильопа.

Розпочали активніше господарі. Кілька раз Галета непогано проходив по флангу, але на завершальній стадії бракували швидкості прийняття рішення. На іншому фланзі Задерецький намагався «повозити» оборону. Гості теж робили спроби контратакувати, але в їх діях відчувалось десь не розуміння партнера, а десь молоді не вистачало впевненості.

Рахунок відкрив в середині першого тайму Артем Романюк, якому вдався чудовий постріл здалеку – голкіпер був безсилий. Буковинці не встигли відійти ще від пропущеного, як буквально за дві хвилини отримали другого. Задерецький чудово прибрав захисника і той не встигаючи за розвитком подій збив його в штрафній – пенальті. До м’яча підійшов кеп – Олександр Воловик і, чітко відправив круглого в сітку. Через вісім хвилин він повторив цю процедуру знову і рахунок став 3:0. Цього разу захист зніс в карному Віталія Каверіна. Так і пішли на перерву.

В другій половині наставники «Поділля» поступово змінювали склад, даючи можливість проявити себе гравцям на перегляді. Загалом до закінчення гри на полі з’явилось дев’ять потенційних новобранців і повернувся в стрій після травми Артем Панасенков. Тим не менше домінували і надалі господарі, атаки яких накочувались одна за одною і носили реальну загрозу для взяття воріт. Якихось особливо-небезпечних моментів в гостей біля воріт «Поділля» не виникало.

На 67-ій хвилині відзначився легіонер на перегляді – Фаді Салбек, який спиною до воріт прийняв м’яча, перекинув його через захисника і влучно пробив. А на 85-ій хвилині Фаді зумів записати в свій актив ще й гольову передачу, після якої своє повернення в стрій відзначив Артем Панасенков, зумівши з гострого кута знайти шпарину між стійкою та кіпером гостей.

В підсумку заслужена перемога, але не слід сильно фейєрити, гості сьогодні явно не в кращій формі, тож працюємо далі…

Наступний спаринг у подолян з прем’єр-ліговим «Колосом» 19 серпня, у Ковалівці.