“ПОДІЛЛЯ” ПЕРЕМАГАЄ В КУБКОВОМУ ПОЄДИНКУ “ПРИКАРПАТТЯ”…

«Поділля» у першому попередньому етапі розіграшу Кубка України зіграло з іванофранківцівським «Прикарпаттяя».

Сьогодні, після довготривалої паузи, «Поділля» знову зіграло офіційну гру на рідному стадіоні (від попереднього матчу минуло більше 9-ти місяців). В кубковому поєдинку жереб звів хмельничан з з першоліговим івано-франківським «Прикарпаттям». Матч, який тривав 120 хвилин, завершився серією пенальті на користь подолян.

Важко було спрогнозувати, який склад виставить коуч хмельничан. І тут питання не лише в тому, наскільки добре хто з новачків встиг влитись в малюнок гри тренерів, є проблема й з лазаретом в команді. Не зовсім оговтались після травм Худік, Шпікула, Панасенков. Не міг Віталій Костишин розраховувати в цій грі на Олександра Воловика та Андрія Ліповуза… але команда вийшла і боролась тими силами, які є.

В суперника перед грою були певні переваги. Адже «Прикарпаття» мало ігрову практику, сезон в першій лізі лиш недавно завершився. Так, кілька гравців залишили команду, але й поповнення за рахунок досвідчених виконавців теж є. Тим не менше кубкові поєдинки тим і цікаві, що фаворити, тобто вищі за рангом, не завжди виправдовують таке визначення.

Вперше в офіційній грі з капітанською пов’язкою команду на гру вивів новачок Олександр Жданов, хоча під час весняної підготовки він вже спробував себе в цій ролі. Стартовий склад «Поділля»: Чуваєв, Романюк, Клименко, Жданов, Морговський, Пріхна, Худік, Каверін, Костенко, Задерецький, Прильопа. Як бачимо, з попереднього сезону лише четверо виконавців.

Тим не менше початок був за господарями. Вже на 2-ій хвилині матчу хмельничани були близькими до того, що відкрити рахунок, та удар Каверіна Піцан перевів на кутовий. Згодом хороша нагода була відкрити рахунок у Прильопи, але його удару забракло точності. У прикарпатців в атаці ні до чого серйозного не доходило, а коли їм і вдавалось пробити – то все йшло в «молоко». Загалом по першому таймі важко було сказати що команди з різних дивізіонів, подоляни виглядали досить впевнено.

Другий тайм розпочався зовсім по іншому. Господарі чомусь віддали ініціативу, і довгий час не могли створити путньої контратаки. «Прикарпатття» контролювало м’яч та більше булина половині поля господарів. Але проблема з завершальним ударом в них так і залишилась.

Протримавшись в обороні, «Поділля» вистрілило першим. На 73-ій хвилині матчу Віталій Каверін був знесений в штрафній «Прикарпаття». Рефері матчу нев вагаючись вказав на 11-метрову позначку. До м’яча впевнено підійшов капітан. Жданов пробив чітко та влучно й рахунок став 1:0. Після забитого господарі зарано повірили в перемогу, окрім того й втома давалася взнаки. І на 86-ій хвилині матчу гостям вдалось зрівняли рахунок,  автоголом відзначився Ярослав Шпікула, після сильного прострілу м’яч влучив у нього та залетів у ворота – 1:1. На додачу ще й за хвилину до завершення основного часу «Поділля» залишилось в меншості, червону картку за фол останньої надії отримав Клименко.

Коли гра перейшла в додаткові два екстра тайми по 15 хвилин, «Прикарпаття» намагалося скористатись соєю більшістю й не доводити все до серії пенальті. Але більше в грі забити не вдалось нікому. А далі була лотерея…

ЦЕ ПЕРЕМОГА, «ПОДІЛЛЯ» КРОКУЄ ДАЛІ…

Більше фото на нашій сторінці в Фейсбук.

Технічні дані поєдинку:

Хмельницький. Стадіон «Поділля». “Поділля” Хмельницький – “Прикарпаття” Івано-Франківськ 1:1 (8:7 пен.)

Арбітр — Подригуля В.В. (Луцьк), асистенти арбітра — Яковлев Є.Ю. (Київ), Наскалов С.В. (Мукачево), четвертий арбітр — Матковська М.В. (Хмельницький), спостерігач арбітражу — Біць М.Ф. (Львів).

«Поділля»: Чуваєв, Пріхна, Жданов (к), Каверін (Корохов, 91), Худік (Шпікула, 73), Морговський, Костенко, Романюк (Панасенков, 73), Клименко, Прильопа, Задерецький. Запасні: Шухман, Галета, Мандзюк. Тренер: Віталій Костишин.

«Прикарпаття»: Піцан, Пастух (Бочкур, 90+3), Мелінишин, Француз, Борисевич (к) (Хома, 74), Вацеба, Геник (Семотюк, 54), Сондей, Кохман, Цюцюра (Воробчак, 74), Дитко. Запасні: Сердюк, Бочкур, Василів, Сікач. Тренер: Володимир Ковалюк.

Голи: Жданов (72, з пенальті) — Шпікула (86, автогол).

Попередженні: Пріхна (46), Панасенков (85), Ковалюк (116) – Мелінишин (86), Пастух (90+1), Француз (118).

Вилученний: Клименко (89, фол останньої надії).