shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЮНАЦЬКИХ КОМАНД “ПОДІЛЛЯ” В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Вже в майбутні вихідні стартує новий сезон для команд ДЮФЛУ.

Команди “Поділля” включаються у боротьбу в 5-ти вікових категоріях: U-19, U-17, U-16, U-15, U-14. Найстарші виступатимуть в першій лізі свого віку, решта відповідно по вікових категоріях у Вищій лізі.

Пропонуємо до уваги календар матчів на осінній період чемпіонату у всіх вікових категоріях:

«ПОДІЛЛЯ» U-19 перша ліга ДЮФЛУ група 1
1 коло 1 тур 09.09.2020 Поділля (Хмельницький)  Нива (Вінниця)
2 тур 16.09.2020 Прикарпаття (Івано-Франківськ) Поділля (Хмельницький) 
3 тур 23.09.2020
4 тур 30.09.2020 Поділля (Хмельницький)  Буковина (Чернівці)
5 тур 07.10.2020 ФСК Кристал (Чортків) Поділля (Хмельницький) 
6 тур 14.10.2020 Поділля (Хмельницький)  ДЮФК Ніка-05 (Івано-Франківськ)
7 тур 21.10.2020 Гірник (Новояворівськ) Поділля (Хмельницький) 
2 коло 8 тур 28.10.2020 Нива (Вінниця) Поділля (Хмельницький) 
9 тур 04.11.2020 Поділля (Хмельницький)  Прикарпаття (Івано-Франківськ)
10 тур 11.11.2020
11 тур 18.11.2020 Буковина (Чернівці) Поділля (Хмельницький) 

 

«ПОДІЛЛЯ» U-17 вища ліга ДЮФЛУ група 4
1 коло 1 тур 06.09.2020 ДЮСШ ФА Тернопіль Поділля (Хмельницький) 
2 тур 13.09.2020 Поділля (Хмельницький)  ФК Янтарний (Новояворівськ)
3 тур 20.09.2020 КОЛІФКС (Костопіль) Поділля (Хмельницький) 
4 тур 27.09.2020 Поділля (Хмельницький)  ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ)
5 тур 04.10.2020 Буковина (Чернівці) Поділля (Хмельницький) 
6 тур 11.10.2020 ДЮСШ Верес (Рівне) Поділля (Хмельницький) 
7 тур 18.10.2020 Поділля (Хмельницький)  Покрова (Львів)
8 тур 25.10.2020 СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) Поділля (Хмельницький) 
9 тур 01.11.2020 Поділля (Хмельницький)  СДЮСШОР (Ужгород)
2 коло 10 тур 08.11.2020 Поділля (Хмельницький)  ДЮСШ ФА Тернопіль
11 тур 15.11.2020 ФК Янтарний (Новояворівськ) Поділля (Хмельницький) 

 

«ПОДІЛЛЯ» U-16 вища ліга ДЮФЛУ група 4
1 коло 1 тур 06.09.2020 Поділля (Хмельницький)  ДЮСШ ФА Тернопіль
2 тур 13.09.2020 ФК Янтарний (Новояворівськ) Поділля (Хмельницький) 
3 тур 20.09.2020 Поділля (Хмельницький)  ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ)
4 тур 27.09.2020 Буковина (Чернівці) Поділля (Хмельницький) 
5 тур 04.10.2020 Поділля (Хмельницький)  КОЛІФКС (Костопіль)
6 тур 11.10.2020 Поділля (Хмельницький)  Покрова (Львів)
7 тур 18.10.2020 ДЮСШ Верес (Рівне) Поділля (Хмельницький) 
8 тур 25.10.2020 Поділля (Хмельницький)  СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
9 тур 01.11.2020 СДЮСШОР (Ужгород) Поділля (Хмельницький) 
2 коло 10 тур 08.11.2020 ДЮСШ ФА Тернопіль Поділля (Хмельницький) 
11 тур 15.11.2020 Поділля (Хмельницький)  ФК Янтарний (Новояворівськ)

 

«ПОДІЛЛЯ» U-15 вища ліга ДЮФЛУ група 4
1 коло 1 тур 06.09.2020 ДЮСШ ФА Тернопіль Поділля (Хмельницький) 
2 тур 13.09.2020 Поділля (Хмельницький)  ФК Янтарний (Новояворівськ)
3 тур 20.09.2020 КОЛІФКС (Костопіль) Поділля (Хмельницький) 
4 тур 27.09.2020 Поділля (Хмельницький)  ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ)
5 тур 04.10.2020 Буковина (Чернівці) Поділля (Хмельницький) 
6 тур 11.10.2020 ДЮСШ Верес (Рівне) Поділля (Хмельницький) 
7 тур 18.10.2020 Поділля (Хмельницький)  Покрова (Львів)
8 тур 25.10.2020 СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) Поділля (Хмельницький)
9 тур 01.11.2020 Поділля (Хмельницький)  СДЮСШОР (Ужгород)
2 коло 10 тур 08.11.2020 Поділля (Хмельницький)  ДЮСШ ФА Тернопіль
11 тур 15.11.2020 ФК Янтарний (Новояворівськ) Поділля (Хмельницький) 

 

«ПОДІЛЛЯ» U-14 вища ліга ДЮФЛУ група 4
1 коло 1 тур 06.09.2020 Поділля (Хмельницький)  ДЮСШ ФА Тернопіль
2 тур 13.09.2020 ФК Янтарний (Новояворівськ) Поділля (Хмельницький) 
3 тур 20.09.2020 Поділля (Хмельницький)  ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ)
4 тур 27.09.2020 Буковина (Чернівці) Поділля (Хмельницький) 
5 тур 04.10.2020 Поділля (Хмельницький)  КОЛІФКС (Костопіль)
6 тур 11.10.2020 Поділля (Хмельницький)  Покрова (Львів)
7 тур 18.10.2020 ДЮСШ Верес (Рівне) Поділля (Хмельницький) 
8 тур 25.10.2020 Поділля (Хмельницький)  СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
9 тур 01.11.2020 СДЮСШОР (Ужгород) Поділля (Хмельницький) 
2 коло 10 тур 08.11.2020 ДЮСШ ФА Тернопіль Поділля (Хмельницький) 
11 тур 15.11.2020 Поділля (Хмельницький)  ФК Янтарний (Новояворівськ)