“ПОДІЛЛЯ” – “ВОЛИНЬ-2” 1:0

«Поділля» здобуває другу поспіль перемогу і виходить на першу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.

Сьогодні, 12 вересня, в другому турі чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги групи «А» хмельницьке «Поділля» приймало  луцьку «Волинь-2». Нагадаємо, що в першому турі обидві команди виграли свої поєдинки: хмельничани в гостях львівські «Карпати» (3:0), а команда з Волині – вдома вінницьку «Ниву» (3:1). Тому в якійсь мірі можна вважати що цей поєдинок був одним з центральних в цьому турі.

Почався поєдинок з того, що луцька молодь ринулась вперед, сміливо опанувавши чужу половину поля. Що правда до реальної загрози воротам Олега Чуваєва не доходило. По троху матч вирівнявся. Команди не особливо намагались форсувати події, граючи більше в середині поля в помірному темпі. Перша спроба щось таки створити була за гостями це Микола Миронюк спробував пробити з лінії штрафного майданчика, але його удар вчасно накрив Владислав Прильопа. Далі вже подоляни намагалися іти в атаку, використовуючи по черзі то лівий, то правий фланги, де активно діяли відповідно Каверін та Задерецький, але знову ж таки до реальної загрози воротам гостей не доходило. Спроба Кирила Костенка пробити здалеку була похвальна, та удару забракло точності. Активніше почали підключатись до атаки крайні захисники подолян – Євген Корохов та Дмитро Пріхна. «Поділля» почало більше пресингували суперника на його половині.

Спробував розрядити свою гармату Андрій Ліповуз, кіпер гостей не зовсім вдало відбив м’яча, на добиванні першим був Владислав Прильопа – але гмолодий Арсеній Коркодим потягнув цей постріл. Та вже наступна атака завершилась взяттям воріт. На 28-ій хвилині Дмитро Пріхна навісив у штрафний майданчик, куди ввірвався Віталій Каверін і вистрибнувши вище усіх головою вколотив круглого у сітку «Волині-2» – 1:0. Буквально за пару хвилин. Дмитро Задерецький мав збільшувати рахунок, та пробив мимо воріт. А на 35-й хвилині вже Олег Чуваєв врятував свою команду від гола після пострілу Миронюка. Так і завершився перший тайм.

Друга половина зустрічі почалась на помірних швидкостях. А на 50-ій хвилині навіс Артема Романюка ледь не став голом, м’яч летів у ворота, і голкіпер «Волині-2» в останню мить зумів таки перевести його на кутовий. Далі активніше заграли гості. І вони мали декілька нагод для того, щоб зрівняти рахунок. Та на заваді стала проблема з реалізацією. На 75-ій хвилині матчу Олег Чуваєв дивом потягнув м’яч, який здавалось вже влітав в самісінький кут воріт. В підсумку важка, але закономірна перемога “Поділля”. Позаяк на стадіоні була присутні вболівальники, хоч і обмежена кількість, аплодисментів вони не шкодували.

На післяматчевому інтерв’ю наставник «Поділля» Віталіцй Костишин був задоволений лише результатом…«Сьогодні команда грала епізодами – добре, погано… У другому таймі зовсім розгубилися. Хлопці були не схожими самі на себе. Було багато дитячих помилок, які призводили до небезпечних моментів біля наших воріт».

А ось наставник «Волині-2» Альберт Шахов попри те, що його команда поступилась, сказав що «…не можу дорікнути своїм гравцям у бажанні виграти цей матч. Але десь не вистачило досвіду та реалізації моментів. А моменти в «Волині» були. Ось тільки влучити в рамку воріт «Поділля» їм ніяк не вдавалося. Не раз небезпечні удари були неточними, а іноді «Поділля» рятував голкіпер Олег Чуваєв, або захисники, які «накривали» удари суперниками. А виграє той – хто більше забиває».

Після звітного туру “Поділля” займає першу сходинку в турнірній таблиці. На ступний матч команда проведе 20 вересня в гостях – з київською “Оболонню-2”.

Технічні дані матчу:

«Поділля» – «Волинь-2» 1:0 (1:0)

Арбітр: К.Зора (Київ). Асисстенти: Б.Морозюк (Івано-Франківськ), Ю.Кравченко (Львів). 4 арбітр: М.Матковська (Хмельницький). Спостерігач арбітражу: Ю.Козачук (Вінниця).

«Поділля»: Чуваєв, Пріхна, Клименко, Жданов, Корохов, Романюк (Шпікула, 90), Ліповуз, Каверін, Костенко (Худік, 82), Задерецький (Галета, 84), Прильопа (Панасенков, 77).

«Волинь-2»: Коркодим, С.Кристін (Кузьмич, 72), Сасовський, Мороз, Максимчук, Янчук, Лучка, Шевчук, Чернов (Теслюк, 59), Миронюк, Кобзар (Ольхович, 46).

Гол: Каверін, 28

Попередження: Ліповуз (37), Корохов (68) – Шевчук (6), Янчук (70), Сасовський (90+2).