“ОБОЛОНЬ-2” – “ПОДІЛЛЯ” 0:0

У звітному поєдинку головний тренер подолян Віталій Костишин нарешті міг розраховувати на основу захисної ланки своєї команди – вперше в сезоні з’явились разом Олександр Воловик, Ян Морговський та Андрій Ліповуз.

Зі стартових хвилин хмельничани активно розпочали з високого пресингу господарів, даючи зрозуміти, що команда приїхала з думками лише про перемогу. «Оболонь-2» на правах господаря, все ж намагалась грати більше на атаку. На 10-ій хвилині Ян Морговський кинув на хід Владиславу Прильопі, якого не за правилами поблизу штрафного збив Максим Потопальський. Віталій Каверін зі штрафного накидував непогано в ближній кут, та ніхто з партнерів не встиг відгукнутись.  Буквально за хвилину після навісної передачі Каверіна головою пробивав Дмитро Задерецький, трішки забракло точності. А ще за дві хвилини ввірвавшись по флангу в штрафну господарів з гострого кута пробивав Прильопа… м’яч пройшов в сантиметрах від дальньої стійки.

Певний час команди грали на зустрічних курсах, без особливих загострень. На 24-ій хвилині пивовари отримали право на виконання стандарту поблизу правого краю штрафної хмельничан, Юрій Мате вирішив пробити у ближній кут, Олег Чуваєв був до цього готовий. Гра проходить з досить великою кількістю дрібних фолів. Каверін з чергового штрафного навісив, Олександр Воловик пробивав головою – м’яч влучив у поперечку. «Поділля» більше контролює м’яч. Незадовго до перерви пивовари класно вийшли в контратаку, Владислав Улянченко фактично вийшов віч-на-віч з Олегом Чуваєвим, та чомусь на удар не наважився – і момент було втрачено.  Так з нулями на табло й пішли команди на перерву.

Друга половина гри почалась з атак хмельничан. Після проходу по флангу Ян Морговський навішував на ворота пивоварів, м’яч ковзнувши по поперечці – відлетів у поле. Далі все йшло за сценарієм першого тайму: багато фолів, штрафних, і основна загроза воротам обидвох команд при розіграші стандартів. Хорошу атаку провели хмельничани (67 хв) і після проходу по флангу та прострілу Артема Галети забиває Прильопа … та арбітр фіксує положення поза грою.  На 72-ій хвилині Задерецький навісив з кутового, Ярослав Шпікула був першим на м’ячі і пробив головою… круглий знову влучає в поперечку. Гості більше знаходяться на половині поля пивоварів, але жаданий гол ніяк не влітає в сітку Фастова. Ярослав Шпікула спробував перевірити на пильність кіпера суперників ударом здалеку – той нам місці.

На 82-ій хвилині здавалось м’яч вже у сітці після комбінації та завершального удару від Артема Панасенкова, але в останню мить Покойовий виніс з лінії воріт. «Поділля» додає обертів, вже Задерецький виходить на ударну позицію, та м’яч по зрадницьки проходить повз стійку воріт. Вже в компенсований час помилився на виході кіпер «Оболоні-2», та подоляни не змогли скористатись нагодою. В останню додану хвилину гості мали нагоду таки забрати три бали, Дмитро Фастов відбив круглого перед собою та на під страховці  зіграв захисник. Важкий поєдинок завершується безгольовою нічиєю, реалізація на жаль сьогодні підвела.

Наступний поєдинок хмельничани зіграють вдома – 27 вересня, 16:00, «Поділля» – «Діназ» Вишгород.

Технічні дані поєдинку:

«Оболонь-2» – «Поділля» 0:0

Арбітр: Т.Панасюк. Асистенти арбітра: І.Петрова, В.Чеголя. 4-ий арбітр: А.Федорук. Спостерігач арбітражу:  В.Антимійчук.

«Оболонь-2»: Фастов, Потопальський, Прокопенко (Аракелян, 90), Покойовий, Корнєв (к), Сичевський, Мате (Коваленко, 46), Улянченко (Глошардін, 87), Майданович (Василенко, 72), Касімов, Чідомере (Рафальський, 90).

«Поділля»: Чуваєв, Морговський, Воловик (к), Жданов, Пріхна, Ліповуз, Романюк (Панасенков, 79), Костенко (Шпікула, 60), Каверін (Галета, 60), Задерецький, Прильопа.

Попередження: Сичевський (25), Коваленко (65), Фастов (84), Корнєв (90) – Костенко (55), Морговський (80), Воловик (89), Галета (90+5).