“ПОДІЛЛЯ” – “ДІНАЗ” 3:3

В черговому турі хмельницьке «Поділля» приймало вишгородський «Діназ». Суперник досить непростий, про що говорить кількість забитих м’ячів в трьох попередніх турах, історія минулих протистоянь команд, та недавня розмова Романа Капаністого (президент «Діназа») з представниками ЗМІ, в якій він проговорився про завдання з підвищенням команди в класі. Бузумовно цей матч був центральним в турі.

Забігаючи наперед, можна сказати матч у Хмельницькому виправдав сподівання спеціалістів й дійсно видався напруженим та безкомпромісним. А нечисленні глядачі (обмеження на жаль в силі) мали змогу побачити зливу голів та карток. По ходу гри й завершенні видався неймовірний футбольний трилер…

Головний тренер «Поділля» Віталій Костишин мабуть здивував і вболівальників і тренерів суперника, коли ті побачили стартовий склад «Поділля». В першу чергу тим, що Віталій Каверін – один з найважливіших гравців команди, залишився на лавці для запасних. Головний коуч гостей за матчем спостерігав з трибун (через дискваліфікацію).

Перед самим поєдинком всі присутні вшанували хвилиною мовчання хлопців, які загинули в авіакатастрофі на Харківщині.

Зі старту гості почали досить агресивно, демонструючи наміри вивезти з Хмельницького перемогу. Подоляни поступово призвичаїлись, і гра вирівнялась. Пішли атаки флангами, правда бракувало логічного завершення. Сама боротьба була досить жорсткою, ніхто не хотів поступатись, моментами це переходило в грубість, про що свідчить кількість виданих головним рефері карток сьогодні.

Перший гол забили гості. Виник він фактично ні з чого. Поблизу лівої бокової лінії поля на рівні штрафної площі «Діназ» отримав право на пробиття штрафного. До м’яча підійшов Євген Чепурненко і пробив під дальню стійку воріт «Поділля», схоже Олег Чуваєв не розраховував на прямий удар по воротах і не був готовий до такої траєкторії м’яча. Йшла 31-ша хвилина матчу, рахунок став 0:1. А через якихось десять хвилин Олександр Апанчук міг подвоювати перевагу, та пробиваючи з лінії воротарського майданчика, на щастя господарів запустив круглого вище воріт.

І тут спрацювало правило: «не забиваєш ти – забивають тобі». На 44-ій хвилині Ян Морговський у своєму стилі навісив у штрафний майданчик, а там найспритнішим виявився Ярослав Шпікула, який пробив влучно – 1:1. Тож на перерву команди пішли за рівноваги.

Друга половина матчу видалась ще більш забивною. Цього разу активніше почали хмельничани, а особливо виділялось бажання з ходу ввійти в гру Віталія Каверіна та Кирила Костенка. Загалом знову було багато єдиноборств, атак однієї з команд і контратак іншої, фолів та штрафних, але без завершень. Так продовжувалось до 67-ї хвилини, коли гості провели стрімку контратаку, яку завершив точним пострілом все той же Чепурненко.

«Поділля» не знітилось і ринуло відіграватись. Минуло зовсім небагато часу, коли в атаці хмельничан після удару Ярослава Шпікули м’яч влучив комусь із захисників у руку, рефері не вагаючись вказав на 11-метрову позначку. Туди ж зразу направився Олександр Жданов – холоднокровний чіткий удар і рахунок стає 2:2.

А вже за якусь мить Жданов отримавши другу жовту картку залишив «Поділля» в меншості. Йшла лише 76-та хвилина, суперник відчувши свою кількісну перевагу намагався втілити її і в перевагу за рахунком. У подолян з’явилась нагода за таких обставин впіймати суперника на контратаці. Та гра пішла за попереднім сценарієм. «Діназ» втретє вийшов вперед, коли після удару з гострого кута невдало відбив круглого Олег Чуваєв, а першим на добиванні був Олександр Безпалий… 2:3. А йшла вже 84-та хвилина.

В когось закралась думка, що це вже все, поразка. Та слід віддати належне гравцям «Поділля», які боролись до останніх секунд. Віталій Костишин вирішив освіжити атакуючий напрямок команди й на полі вперше з’явився нещодавно заявлений за команду легіонер Фаді Салбак. Фаді встиг взяти участь в завершальних штурмових діях «Поділля». Вже резервний арбітр Марина Матковська показала табло, на якому світилась цифра з кількістю компенсованих в другому таймі хвилин…  остання хвилина, Дмитро Пріхна навішує у штрафний майданчик гостей – Салбак пробиває головою, Іван Крикнін відбиває м’яч. Першим на підборі Костенк –Кирило пробиває Крикнін творить чудеса, але м’яч відскакує до Віталія Каверіна і він вганяє його під поперечину – 3:3. А вже за мить лунає фінальний свисток. Бойова нічия.

Після цього поєдинку “Поділля” займає другу сходинку в турнірній таблиці, маючи в активі 8 балів, попереду ФК “Ужгород”, який переміг у всіх своїх 4 матчах. Наступного туру “Поділля” гратиме в Чернівцях з місцевою “Буковиною”. Ну а наступна домашня гра – за два тижні з ФК “Ужгород”.

В післяматчевому інтерв’ю Віталій Костишин сказав: «Я задоволений ставленням футболістів до гри, а результатом… ставили завдання лише перемогти. Не вийшло. Десь щось зробили не так. Багато пропустили. Будемо розбиратися».

Головний тренер «Діназа» Володимир Бондаренко сказав так: «Вийшла хороша гра в виконанні обох команд. Хочу подякувати супернику за цей матч. Шкода, не вистояли до кінця. Але це вже наші проблеми, про які ми з хлопцями вже встигли поговорити в роздягальні».

Технічні дані матчу:

«Поділля» – «Діназ» 3:3 (1:1)

Арбітри: М.Липко, Ю.Ковальчук, В.Остапчук, М.Матковська. Спостерігач арбітражу: М.Родіоненко.

«Поділля»: Чуваєв, Шпікула, Воловик -к, Жданов, Ліповуз, Пріхна, Морговський, Корохов (Каверін, 46), Худік (Костенко, 46), Задерецький (Галета, 74), Прильопа (Салбак, 83).

«Діназ»: Крикнін, Грабчак (Апанчук, 28 (Бриженко, 89)), Помазан, Гарбар, Дмитренко, Петренко -к, Чепурненко, Бовтрук (Безпалий, 65, Банасевич, Кірієнко, Брижчук (Бафталовський, 65).

Голи: Шпікула (44), Жданов (73-пен.), Каверін (90+4) – Чепурненко (31, 67), Безпалий (84).

Попередження: Жданов (37), Ліповуз (74), Галета (90+2) – Грабчак (24), Помазан (50), Бовтрук (54), Банасевич (58), Гарбар (72), Дмитренко (74).

Вилучення: Жданов (76, друге попередження).

Більше фото можна переглянути на нашій сторінці в Фейсбук.