“БУКОВИНА” – “ПОДІЛЛЯ” 0:0

Третій матч поспіль хмельничани грають внічию, з них два в гостях…

До звітної гри буковинці мали дві перемоги й дві поразки, примітно те, що перемоги здобувались в гостях. Тому «Буковина» дуже хотіла порадувати своїх вболівальників, тим більше що день матчу припав з Днем міста Чернівці. Ну і після довгої перерви (з листопада 2019-го) на матчі була дозволена присутність глядачів.

У господарів в порівнянні з попереднім матчем не зміг зі старту грати Раулюк та Гакман (через ушкодження). У подолян через дискваліфікацію поза заявкою був Жданов, а через ушкодження – Каверін, зате дебютував камерунський новобранець – Нгамба.

З перших хвилин господарі намагались йти вперед, та гості зразу ж зустрічали, застосовуючи високий пресинг. Вже на 3-ій хвилині перспективна атака з правого флангу хмельничан могла завершитись голом, хороший прохід по флангу і передача з розрахунку на відгук Прильопи не вдалась, але м’яч відскочив під удар Задерецького та на місці опинився Фіяло і нейтралізував дальній постріл. Десь на 20-ій хвилині небезпечного удару по воротах «Поділля» завдали й господарі. Загалом перший тайм пройшов у постійній боротьбі з боку обох команд, та до логічного завершення не доходило..
Другий тайм пройшов більш активно, й чимось нагадував недавню виїзну гру хмельничан з пивоварами. Територіальна перевага була на боці гостей, але з реалізацією є проблеми. А спершу на  54-ій хвилині Боровець, згодом на 60-ій Страшкевич завдавали небезпечних ударів по воротах гостей, які на щастя нейтралізував Чуваєв.

На 63-ій хвилині Ліповуз після подачі Костенком кутового не зумів замкнути дальню стійку. А за якусь хвилину-дві небезпечний розіграш стандарту і Задерецький, якому ніхто не заважав пробиває головою… та круглий проходить повз ворота. Ще за хвилину Нгамба чудово пройшов з флангу в штрафну, віддав на Прильопу й очікував скидання назад під удар, але Владислав вирішив взяти гру на себе й момент було втрачено.

Йшла 79-та хвилина, Ліповуз прострілив зі штрафного, м’яч відскочив до Воловика, який пробивав в ближній кут, Фіяло чудом зреагував. Під завершення основного часу Нгамба прийняв круглого в штрафній і залишив під удар Галеті, той пробив не зовсім вдало – легка здобич для Фіяла. Матч так і завершився безгольовою нічиєю – 0:0.

Після цього матчу “Поділля” продовжує посідати другу сходинку, але завтра відбудеться ще два матчі туру, й потенційно хмельничани можуть скотитись на 3 позицію. Ну і відставання від лідера – ФК “Ужгород” зростає, а в наступному турі подоляни якраз приймають ужгородців в дома. Матч “ПОДІЛЛЯ” – ФК “УЖГОРОД” відбудеться 10 жовтня о 15:00.

Технічні дані матчу:

3.10.2020, Чемпіонат України, 2-га ліга, 5-ий тур. “БУКОВИНА” – “ПОДІЛЛЯ” 0:0

Арбітри: Н.Дьордь (Ужгород), В.Дрикін (Рівне), ВАврамчук (Київська обл.), М.Байдюк (Чернівці).

«Буковина»: Фіяло, Мосіюк (Гакман, 73), Матвієнко, Орловський, Сивка –к (Столяр, 80), Копитов, Нагорний, Боровець (Сахнюк, 90), Страшкевич, А.Рябий (Квасниця, 85), Палагнюк.

«Поділля»: Чуваєв, Воловик –к, Клименко, Морговський, Пріхна, Ліповуз, Нгамба, Шпікула (Романюк, 57), Задерецький (Сич, 80), Костенко (Галета, 67), Прильопа (Салбак, 73).

Попередження: Копитов (52), Сивка (78) – Ліповуз (31), Воловик (90+3).