shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

“НИВА” ВІННИЦЯ – “ПОДІЛЛЯ” ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 1:2

До звітної гри господарі всі шість поєдинків програли, хмельничани ж йшли без поразок. Забігаючи наперед можна підвести підсумок – серії мають продовження. Черговий дубль Фаді Салбака приніс хмельничанам перемогу в подільському дербі.

Зі старту “Поділля” спокійно взяло гру під свій контроль, зразу ж підтвердивши наміри вивезти з Вінниці три очки. Хмельничани намагалися грати широко, виманюючи суперника й створюючи вільні зони.  На флангах активно працювали Морговський та Задерецький, знову чудовим баченням поля проявив себе Нгамба.

Гра хоча й проходила за переваги гостей, але якогось загостення біля воріт не виникало. Допоки на 34-ій хвилині, після затяжної атаки м’яч опинився у Салбака, і вже коли здалось що момент для удару втрачено, Фаді знаходився спиною до воріт – зумів фантастичним ударом через себе відправити круглого в ворота. Та радіти довго не прийшлось. Браславський прибрав Жданова і виконав вивірену передачу у карний майданчик подолян, звідки Денис Громик розстріляв ворота Чуваєва. За нічийного рахунку команди пішли на перерву.

Вся боротьба була попереду. В’язке поле заважало показувати техніку, тож силова гра виходила на перше місце. Подарунок від голкіпера “Ниви” Музички, який хотів віддати поперечну передачу своєму захиснику, а в реалії віддав м’яч Фаді Салбаку – і той не схибив, знову вивів подолян вперед. Хоча тут слід відмітити і настирність Фаді, який своїм пресингом “заставив” голкіпера помилитись. Дугий матч поспіль Салбак граючи зі стартових хвилин забиває по два м’ячі.

Пропустивши гол, вінничани бажали відігратись, у гостей з’явились нагоди спіймати вінничан на контратаках. А коли у “Поділлі” вилучили після другого попередження Задерецького, на якусь мить здалось що буде важко втримати перемогу. Та хмельничани і в меншості намагались збільшити перевагу, і вже за якихось 5 хвилин склади знову були рівними. Зриваючи атаку гостей дві жовтих побачив перед собою Попов.

«Нива» намагалася атакувати, щоб бодай заробити хоч перший заліковий бал, але всі атаки господарів хмельничани грамотно “гасили”, довівши поєдинок до логічного завершення. Таким чином команда привітала віце-президента ФК “Поділля”  – Костянтина Побережного з Днем Народження”

Після звітної гри “Поділля” має 15 очок, як і ФК “Ужгород”. Наступний поєдинок хмельничани знову проведуть в гостях – 24 жовтня “Поділля” зіграє на виїзді проти “Чайки” з Петропавлівської Борщагівки.

“НИВА” Вінниця – “ПОДІЛЛЯ” Хмельницький 1:2 (1:1)

Арбітри: А.Федорук, В.Дрикін, В.Бамбурак, Д.Осауленко.

“Нива”: Музичка, Попов, Федорук, Костюк, Сербул, Брижчук-к (Зугравий, 64), Калітов, Підопригора (Подкуйко, 77), Пастушенко, Громок (Осмоловський, 85), Браславський (Івашків, 79).

“Поділля”: Чуваєв, Морговський, Воловик -к, Жданов (Каверін, 79), Пріхна, Задерецький, Нгамба, Ліповуз, Панасенков (Костенко, 90+2), Салбак (Шпікула, 74), Прильопа (Галета, 82).

Голи: Денис Громок (39) – Фаді Салбак (34, 51).

Попередження: Громок (12), Вишталюк (36), Попов (64) – Салбак (27), Задерецький (34), Морговський (61), Ліповуз (87).

Вилучення: Попов (67, друге попередження) – Задерецький (62, друге попередження).