shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

“ЧАЙКА” – “ПОДІЛЛЯ” 0-0

Матч 8-го туру Другої ліги “Чайка” – “Поділля” завершився безгольовою нічиєю.

У тренерів обох команд перед звітним поєдинком виникли певні кадрові проблеми. Тренер господарів – Олександр Щербаков (якого до речі 21 жовтня лише призначили на посаду), не зміг розраховувати на травмованих Медвідя і Лигу. У Віталія Костишина в цьому плані ситуація була складнішою. За різних обставин у заявці не було Жданова, Ліповуза, Задерецького і Прильопи. Однак статус одного з лідерів чемпіонату вимагав грати лише на перемогу.

Зі стартовим свистком команди почали досить обережно, вивчаючи одна одну, не особливо форсуючи події. Перший небезпечний момент подоляни створили на 15-ій хвилині, коли після непоганого розіграшу з дальньої відстані пробивав Ян Морговський — на місці виявився Дмитро Іванов, перевівши круглого на кутовий. Відповідь “Чайки” сталась аж на 33-ій хвилині, коли після небезпечного пробиття Дардою зі штрафного реакцію продемонстрував Чуваєв, перевівши м’яча на кутовий. Кінцівка ж тайму була за гостями, спершу хороший удар (теж зі штрафного) від Шпікули вже Іванов відбив. А за кілька хвилин Дмитро відбив удар Каверіна, на добиванні першим був Костенко, який фактично з лінії воротарського пробив вище воріт. Вже в компенсований арбітром час, після вкидання м’яча з ауту від Пріхни в штрафний майданчик, м’яч відскочив під удар до Ярослава Шпікули… на жаль і цього разу вище воріт.

Другий тайм почався на хороших швидкостях. Вже фактично на першій хвилині небезпечний удар від гравців “Чайки” пройшов повз стійку воріт Олега Чуваєва, через кілька хвилин удару Сафіханова знову бракувало влучності. Господарі активізувались. А на 66-й хвилині Сафіханов просто вибачив захист подолян за помилку, опинившись віч-на-віч з Чуваєвим — пробив повз воротаря і повз ворота. На 72-ій хвилині чергова груба помилка в захисті “Поділля”, цього разу Ковеленко пробив вище воріт. Що ж гості?  Багато сумбуру в діях та браку в передачах були не властиві грі команди, яку вона демонструвала в попередніх поєдинках. В другому таймі можна пригадати непоганий прохід Нгамби, після його пасу Каверін прострілив в штрафний, де намагався замкнути Салбак — вище воріт. Вже в компенсований арбітром час була нагода в подолян аби “вирвати” перемогу… Галета закинув на Салбака, той прийняв і з розвороту не зовсім вдало пробив, м’яч опинився у Сича, та удар Олександра прийшовся повз стійку. Так і завершили поєдинок з нулями на табло.

Тож, після звітного туру підопічні Віталія Костишина втратили перше місце в групі “А” Другої ліги.

Наступний тур через непарну кількість команд в групі, “Поділля” пропускає, а наступний матч проведе вже у рамках 10-го туру, знову в гостях, 7 листопада з ФК “Чернігів”.

Технічні дані поєдинку:

“ЧАЙКА” Петропавлівська Борщагівка – “ПОДІЛЛЯ” Хмельницький 0:0

Арбітри: Д.Євтухов, Н.Цмоканич, А.Ялов, А.Федорук.

«Чайка»: Іванов, Бартошук, Музиченко, Цебро, Волк (Кутний, 38), Турчанов – к, Коваленко (Ярмак, 76), Сафіханов (Здановський, 87), Лещенко, Тименко, Дарда (Вечурко, 46).

«Поділля»: Чуваєв, Морговський, Воловик – к, Клименко, Пріхна, Нгамба, Шпікула, Костенко (Романюк, 87), Каверін (Сич, 83), Панасенков (Галета, 83), Салбак.

Попередження: Дарда (38), Тименко (35), Коваленко (55), Лещенко (63), Турчанов (70), Іванов (90+3) – Пріхна (27), Костенко (61).

Фото: CК “Чайка”