ФК “ЧЕРНІГІВ” – “ПОДІЛЛЯ” 0:3

«Поділля» впевнено переграє «Чернігів»

У гостьовому матчі з “Черніговом” підопічні Віталія Костишина впевнено здолали опонента, забивши три м’ячі без відповіді.

Минулий тур подоляни пропускали (за непарної кількості команд у групі “А” другої ліги), готувались в домашніх умовах, проводячи тренування і двосторонку. Напередодні м. Чернігів включили в червону зону й команда змушена була шукати стадіон десь поблизу, щоб не переносити гру на невідомий період. Тож гра відбулась у Києві, на стадіоні “Лівий берег”. Хмельничани їхали на поєдинок лише з однією метою — перемогти. Номінальні господарі теж, мабуть налаштовувались на хороший результат, але…

Старт видався доволі вдалим для гостей. Вже на 2-ій хвилині матчу Фаді Салбак опинився там де й потрібно і з лінії воротарського майданчика відправив м’яча у ворота, заливши голкіпера та захисника «Чернігова» в цьому моменті статистами.

А на 17-ій хвилині Мчедлішвілі віддавав передачу назад на свого голкіпера, і як-то кажуть впіймав його на протиході… Тимофєєв лише спостерігав як м’яч від свого захисника влітає у ворота. 0:2 – хороша заявка на перемогу. Гості й надалі були гострішими в атаці та до завершення не доходило. Так і добіг до завершення перший тайм.

Після перерви “Поділля” продовжувало домінувати. Не використали свої моменти Фаді Салбак, Панасенков, Пріхна… В одній з атак після пострілу Фаді чернігівців врятувала лише стійка воріт.

Коли до фінального свистка залишалась якась доля компенсованої хвилини хмельничани втекли в контратаку. Нгамба віддав чудовий пас на хід Костенку, голкіпер “Чернігова” вже був “відіграний” і Кирило відправив м’яч у порожні ворота, встановивши підсумок гри — 0:3.

«Хлопці молодці, забили швидкий гол та контролювали гру, – після гри сказав головний тренер «Поділля» Віталій Костишин. – Ми їхали за перемогою і здобули її. Після матчу я подякував гравцям за хорошу роботу. Тепер повертаємося додому і готуємося до наступних поєдинків».

У наступному турі, за розкладом 15 листопада, «Поділля» повинне приймати вдома галицькі «Карпати», які випереджають хмельничан на одне очко в турнірній таблиці, але й провели на гру більше. На разі час та місце проведення цієї гри — невідомі.