ВПЕВНЕНА ПЕРЕМОГА В ЗАВЕРШАЛЬНІЙ ГРІ РОКУ

“ПОДІЛЛЯ” ПЕРЕМІГШИ В ГОСТЯХ “РУБІКОН” 4:1 ІДЕ НА ЗИМОВУ ПЕРЕРВУ З ХОРОШИМ НАСТРОЄМ…

Хронологія поєдинку:

1′ З центу поля розпочали подоляни.

1′ хвилина. Жорско грають проти Нгамби, рефері дає лиш усне попередження

4′ хвилина. Позиційна атака Поділля лівим флангом завершилась ударом Дмитра Пріхни над поперечкою

5′ хвилина. Куноун фолить метрах в 29-ти від своїх воріт. Удар зі штрафного — пробиває Пріхна… неточно

8′ хвилина. Після подачі з кутового Віталія Каверіна, удар головою Фаді Салбака пройшовся вище воріт

9′ хвилина. Рубікон фолить в атаці

11′ хвилина. Штрафний поблизу карного майданчика господарів

13′ хвилина. Дальній удар Тищенко — вище воріт

15′ хвилина. 1:0. Удар Вадима Шутенка з-під захисників з-за меж штрафної прийшовся точнісінько в дальній кут воріт

16′ хвилина. Каверін накрутив кількох захисників і пробивав вже знаходячись в карному майданчику, захисник встиг заблокувати

17′ хвилина. Господарі багато фолять. Небезпечний штрафний біля воріт Рубікона — подача Каверіна з флангу, але м’яч влучає в руку подолянина

20′ хвилина. 1:1 Владислав Прильопа результативно замикає простріл на ближній стійці з правого флангу від Задерецького

25′ хвилина. Господарі й надалі грають грубо. Рефері карточки десь “забув”…

30′ хвилина. Гра проходить без небезпечних моментів

34′ хвилина. Навіс з лівого флангу атаки від Морговського — вище воріт

38′ хвилина. Простріл з правого флангу — прямо в руки Мусієнка

40′ хвилина. Нарешті є реакція… жовта картка. Цурупін вкотре фолить на Кавєріні, стандарт для гостей біля лінії штрафної

42′ хвилина. Шпікула відмінно пробив зі штрафного під поперечку в ближній кут — 1:2

43′ хвилина. Тищенко неточно пробив з лінії штрафної

45+’ хвилина. Після вкидання з-за бокової від Морговського, з розвороту пробивав Каверін, м’ячпройшов повз стійку

Перший тайм завершився з рахунком 1:2, на користь Поділля

46′ хвилина. Господарі йдуть в атаку. Тищенко опиняється в положенні поза грою

49′ хвилина. Цурупін збиває Корохова навпроти воріт, перед лінією карного майданчика. Морговський влучає в стінку

51′ хвилина. Тищенко фолить в атаці біля воріт Чуваєва

54′ хвилина. Небезпечна атака Рубікона, вихід рдин в один — Чуваєв відбиває і Морговський виносить м’яч

57′ хвилина. М’яч влучає в руку захисника господарів, але свисток мовчить

60′ хвилина. Після подачі з штрафного Ян відправив м’яч в руки Чуваєва… ризиковано

61′ хвилина. Небезпечний вихід Тищенка, який грубо врізався в Чуваєва

63′ хвилина. Заміна в Рубікона. Замість Коверника виходить Ньянка

65′ хвилина. Чуваєв не може продовжити гру. Дебютує Шухман

66′ хвилина. Нянках заробляє небезпечний штрафний

70′ хвилина. Багато боротьби, дрібних фолів, без моментів

72′ хвилина. Заміна в Поділля — замість Салбака виходить Панасенков

73′ хвилина. Тищенко опинився в положенні поза грою

73′ хвилина. Заміна в Рубікона — Анніч виходить замість Куноуна

79′ хвилина. Заміна в Рубікона — замість Марченко виходить Дерев’яго

81′ хвилина. Вже вкотре лише з допомогою фола зупиняють Каверіна. Штрафний занадто сильно…

84′ хвилина. Заміна в Поділля — замість Прильопи виходить Ліповуз

85′ хвилина. Подача Шутенко зі штрафного — Шухман спокійно забирає м’яча

87′ хвилина. Жовта картка. Швець грубо грає проти Каверіна біля своєї штрафної площі

88′ хвилина. 1:3 Пріхна замикає подачу Каверіна зі штрафного на дальній стійці

89′ хвилина. Заміна в Рубікона — Могіль вийшолв замість Шутенка

90′ хвилина. Фол господарів в атаці. Рефері компенсував 4 хвилини

90+1′ хвилина. Дальній удар Морговського — повз стійку

90+2′ хвилина. Заміна в Поділля — Костенко виходить замість Каверіна

90+3′ хвилина. Заміна в Поділля — замість Задерецького виходить Сич

90+4′ хвилина. 1:4 Після подачі Костенком кутового — Анніч намагався вибити м’яча, але той влітає у ворота

90+4′ хвилина. Заміна в Рубікона — замість Шишкіна виходить Драм.

Головний арбітр дає свисток про завершення матчу.