shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

“ПОДІЛЛЯ” – ЧЕМПІОНАТ 2020/21 (ОСІНЬ) – ПІДСУМКИ

ЦИФРИ І ФАКТИ ОСІННЬОЇ ЧАСТИНИ ЧЕМПІОНАТУ 2020/21 У ВИКОНАННІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО «ПОДІЛЛЯ»

Команда провела одинадцять поєдинків. Згідно календаря один матч першого кола відбудеться вже весною 2021 року, і долею жеребу це буде центральний поєдинок першої половини Чемпіонату, а суперником буде дунаєвецький «Епіцентр». На зимову перерву команда йде посідаючи друге місце в турнірній таблиці, попереду «Діназ» лише завдяки кращій різниці м’ячів.

Одинадцять матчів: сім перемог та чотири нічиїх, різниця м’ячів 20:6=+14

  • вдома – 4 матчі: три перемоги та нічия, різниця м’ячів 8:4=+4
  • в гостях – 7 матчів: чотири перемоги та три нічиїх, різниця м’ячів 12:2=+10

У матчах за участю «Поділля» було зафіксовано сім варіантів рахунку. Найпопулярніший 0:0 – три рази; 3:0 та 2:1 – по два рази; 1:0, 2:0, 4:1 та 3:3 – по одному разу.

Тренери «Поділля» використали в матчах 21 виконавця. У всіх матчах участь взяли четверо гравців: Дмитро Пріхна, Олег Чуваєв, Ярослав Шпікула та Кирило Костенко.

У ворота суперників було забито 20 голів. Відзначались голами в команді семеро гравців. Найкращий бомбардир – Фаді Салбак, на рахунку якого 5 влучних пострілів. Решта м’ячів забивали: Кирило Костенко – 4, Віталій Каверін – 3, Ярослав Шпікула та Олександр Жданов – по 2, Дмитро Пріхна, Владислав Прильопа – по 1. Ще по одному голу в свої ворота забивали суперники – Теймураз Мчедлішвілі («Чернігів») та Богдан Швець (Рубікон»).

Ворота хмельничан захищало двоє воротарів: Олег Чуваєв та Богдан Шухман. Лише в останній грі беззмінного Олега Чуваєва через травму  прийшлось замінити й дебютував Богдан Шухман (завершивши матч без пропущених голів). На рахунку Олега Чуваєва – сім «сухих» поєдинків (з одинадцяти).

У пройденій частині сезону в матчах «Поділля» було призначено лише два пенальті, обидва на користь хмельничан, які успішно реалізував Олександр Жданов.

Гравці «Поділля» отримали 12 жовтих та 2 червоних картки (обидва рази після двох попереджень), натомість суперники в матчах з хмельничанами – побачили перед собою 34 жовтих та 4 червоних (з них дві прямих та дві після двох попереджень).

В осінній частині чемпіонату п’ятеро гравців та головний тренер команди входили в збірну туру за версією популярного інтернет-ресурсу Sport Arena. Лідером за кількістю визнань є Віталій Каверін, який 4 рази попадав у збірну, три влучання на рахунку Фаді Салбака, ще по разу – Дмитро Пріхна, Ян Морговський, Таде Нгамба та Віталій Костишин. Залишилось шість вакантних позицій, які сподіваємось хмельничани «закриють» у весняній частині сезону.

Повна таблиця з статистикою всіх виконавців “Поділля” в осінній частині сезону 2020/21 до Вашої уваги: