КОНТРОЛЬНИЙ МАТЧ: “НИВА” Вінниця – “ПОДІЛЛЯ” Хмельницький 1:1

У Вінниці сьогодні пройшла, так би мовити, репетиція “подільського дербі”.

Тренери хмельничан мали змогу переглянути в дії багатьох потенційних гравців команди. Так зі старту на полі в складі “Поділля” вийшло зразу вісім гравців на перегляді. Як розповів начальник команди – Анатолій Вольський, – “Поділля” грало впевненіше, тримаючи м’яч під контролем і це принесло свої плоди, коли на 33-ій хвилині одному з гравців на перегляді скористатись помилкою оборонця “Ниви”, вийтивіч-на-віч і пробити у ближній кут від голкіпера вінничан Карабіна – 0:1.

Майже відразу хмельничани мали шанс збільшити рахунок, та удар з-за меж карного майданчика прийшовся у стійку воріт господарів.

А на 42-ій хвилині вінничани зрівняли рахунок. Штрафний з лінії карного майданчика взявся виконувати Олександр Борячук. Воротар, здавалось вибрав правильну позицію, м’яч йшов йому в руки, але вислизнув і влетів у ворота – 1:1. Кінцівка явно була за господарями, та до перерви більше нічого не трапилось.

В другому таймі був в’язкий футбол, багато боротьби, багато помилок з обох сторін, але результативних дій це не принесло жодній з команд. Десь заважав стан поля, десь бракувало взаєморозуміння між гравцями. В підсумку друга половина гри пройшла без голів.

Вже за кілька днів, а точніше – 13 лютого, команди знову зустрінуться у Вінниці на СК “Нива”, на скільки зміняться склади та малюнок гри – подивимось…

Фото зі сторінки ФК “Нива” у мережі Фейсбук.