shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

КОНТРОЛЬНИЙ МАТЧ: “НИВА” ВІННИЦЯ – “ПОДІЛЛЯ” ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 0:1

Кілька днів тому у Вінниці команди розійшлись мирно – 1:1. Сьогодні перемогли хмельничани…

Погодні умови не сприяли видовищному футболу. Проте це була чергова можливість для Віталія Костишина переглянути в ділі гравців, що перебувають в команді на перегляді.

Загалом перевага була на боці гостей, хоча небезпечних моментів було не так і багато. В першому таймі найкраща нагода відкрити рахунок була у Дмитра Пріхни, та м’яч після його пострілу прийшовся у стійку. Вже в другій половині гри, а точніше на 59-ій хвилині круглий таки влетів у сітку воріт вінничан, гол на рахунку гравця на перегляді. Ближче до завершення гри збільшувати рахунок міг Фаді Салбак, а згодом ще один гравець на перегляді, та забракло холоднокровності при реалізації моментів. Матч так і завершився мінімальною перемогою “Поділля”.

May be an image of одна або кілька осіб, people standing, people playing football та трава

Після гри головний тренер “Поділля” Віталій Костишин сказав: “…Загалом нам дуже потрібні спаринги, адже для того, щоб визначитися з потенційними новачками, яких приїздить немало, потрібно бачити їх в ділі. Що сьогоднішня, що минула гра в плані інформативності нам мало що дала. Так, вінничани постарались, поле підготовили, але все одно в таку погоду воно замерзле і важке. Звісно, гравці старались показати себе якнайкраще… Будемо дивитися далі. Сказати що хтось зіграв погано – не можу, те що ми встигли побачити за таких умов – дуже мало…”

May be an image of 1 особа, стоїть та просто неба

Нагадаємо, що завтра мав би відбутись у Хмельницькому контрольний матч з оржівським ОДЕКом, та через погодні умови гру скасовано, команда отримала відпочинок.

May be an image of 2 людини, people standing, people playing football та трава

Фото з сторінки команди “Нива” Вінниця у мережі Фейсбук.