“ВОЛИНЬ-2” – “ПОДІЛЛЯ” 0:2 (+ ВІДЕО)

“Поділля” впевнено здобуває перемогу…

Пропустивши минулий тур за непередбачуваних обставин, сьогодні «Поділля» в матчі 15-го туру Чемпіонату України з футболу в другій лізі групі «А» екзаменувало в Луцьку молодіжний склад «Волині». Хмельничани вийшли на поле з чітким завданням – лише перемога. До звітного поєдинку команди посідали кардинально протилежні позиції в турнірній таблиці. Однак у пам’яті трималась непроста перемога у першому колі.

Все ж початок гри показав всю серйозність намірів команди Віталія Костишина. Гості фактично зі старту взяли гру під свій контроль. Вже на 6 хвилині матчу перша спроба взяття воріт від Віталія Кавєріна, а за хвилину Ігор Карпенко відгукнувся на подачу і небезпечно пробив головою, на жаль – повз ворота. На 11-ій хвилині чудова нагода відкрити лік голам була у Володимира Савошка, та надійно зіграв голкіпер волинян Арсеній Коркодим.

Господарі поля огризнулись, провівши чи не єдину змістовну атаку в першому таймі, Олександр Чернов красиво на виконання пробивав у дальній кут воріт, тут свою майстерність продемонстрував Олег Чуваєв, який у кидку дістав круглого і перевів його за межі поля.

На 18-ій хвилині після навісної передачі головою пробивав активний Савошко, м’яч проскочив повз стійку. Хмельничани контролювали гру, змушували опонентів помилятись й багато фолити. Що правда штрафні сьогодні не вдавались. А на 29-ій хвилині після не зовсім вдалої атаки господарів, Олег Чуваєв швидко закинув м’яча на Корохова, той далі на Кирила Костенка, Кирило протягнув вперед і прострілив у штрафний майданчик «Волині-2», а там Володимир Савошко пробив в ціль, 0:1.

Взявши невеличку паузу, гості намагались збільшити рахунок. І найімовірніша нагода зробити це була… у капітана команди Олександра Воловика. Після подачі Олександр головою відправляв круглого точнісінько в дальній кут воріт, але там господарів врятував Максимчук, який фактично з лінії воріт вибив м’яча.

Майже зі старту другого тайму «Волинь-2» опинилась у меншості. Отримавши другу жовту картку на 51-ій хвилині Гарсієв залишив поле. Хтось подумав «от і все, зараз посиплються…». Можливо й гості маючи перевагу до цього, відчули, що тепер стане ще легше. І ледь не поплатилися. На 55-ій хвилині Сасовський дивом не влучив у ворота з близької відстані. Цей момент ніби «струсонув» гостей, і більше вони не дозволяли таких випадів.

«Поділля» фактично всією командою перейшло половину поля. У повітрі повіяло голом. Кілька нагод було у Станіслава Мораренка, але кінцевий удар йому ніяк не вдавався. Андрій Ліповуз трішки не встиг замкнути дальню стійку.

На 59-ій хвилині один з найактивніших у матчі – Кирило Костенко змусив помилитися опонента, який сфолив вже у карному майданчику. До позначки підійшов капітан і чітко виконав вирок, 0:2.

До завершення гри «Поділля» спокійно контролювало хід матчу, а тренер дав пограти й резерву. На заміну вийшов і найкращий бомбардир хмельничан – Фаді Салбак. Фаді мав шанс збільшити свій доробок, але не зумів завдати потужнішого удару і м’ячем заволодів голкіпер «Волині-2».

Матч так і завершився. В активі «Поділля» 31 бал, в «Діназа» та «Ужгорода» по 32 і на одну гру більше. Наступна гра хмельничан 9 квітня, вдома «Поділля» приймає «Оболонь-2», початок матчу заплановано на 16:00.

Технічні дані:

“Волинь-2” Луцьк – “Поділля” Хмельницький 2:0 (1:0)
Арбітри: С.Причина (Львівська обл.), Н.Цмоканич (Львів), В.Онищук (Житомир), В.Журибіда (Луцьк). Спостерігач арбітражу: Р.Буковецький (Закарптська обл.)
“Волинь-2”: Коркодим, Сасовський, Кузнєчіков, Климець (Теслюк, 62), Максимчук -к, Кристін, Миронюк, Кобзар (Шевчук, 46), Янчук, Чернов (Ольхович, 62), Гарсієв.
“Поділля”: Чуваєв, Морговський, Воловик -к, Пернацький, Корохов, Ліповуз (Цибульник, 81), Каверін (Малєй, 86), Савошко, Мораренко (Шпікула, 76), Костенко (Панасенков, 71), Карпенко (Салбак, 81).
Голи: Савошко (29), Воловик (69-пен.)
Попередження: Кузнєчіков (22), Гарсієв (35), Сасовський (45), Максимчук (79) – Корохов (54).
Вилучення: Гарсієв (51- друга жовта картка).