ПЕРШИЙ КОНТРОЛЬНИЙ: РОЗПОЧАЛИ З ПЕРЕМОГИ

Сьогодні “Поділля” провело перший контрольний поєдинок в процесі підготовки до сезону 2021/2022, який команда гратиме у Першій лізі.

Якщо говорити загалом про гру, то перш за все тренери мали за мету переглянути потенціал наявних гравців, на кого розраховувати в майбутньому, та переглянути на ділі перших потенційних новобранців, що прибули в розташування команд.

Гру суперники розпочали досить активно, і вже на старті гості могли відкривати рахунок, та надійно зіграв голкіпер, а стояв на воротах воротар на перегляді. Дунаєвчани створили два моменти за дві хвилини, але без логічного завершення. Десь на хвилині 12-ій чудовий прохід господарів завершував прицільним пострілом Прильопа – цього разу Чернобай показав свою майстерність. Поєдинок продовжувався на зустрічних курсах, на лівому фланзі Федоров зумів з-поміж двох захисників пробити – м’яч пройшов повз ближню стійку. А ще через певний час гості заробили право на небезпечний штрафний удар, Микола Буй пробивав точнісінько в дальню “дев’ятку”, в стрибку пантери вдалось дотягнутись голкіперу подолян і перевести м’яча на кутовий. Згодом господарі перехопили ініціативу й провели кілька небезпечних атак. Хороший вихід на ударну позицію Артема Панасенкова, удар – захисники встигають заблокувати, Прильопа перший на підборі пробиває в дальній кут… повз стійку. Вже за мить Матвєєнко видав шикарну дальню передачу на Романюка, Артем скинув під удар Прильопі – воротар на місці. Так і добіг матч до перерви.

На другий тайм наставники команд випустили практично нові склади, а якщо точніше, то у хмельничан змінились всі польові гравці, а в гостей з першого тайму залишилось лише три футболісти. Помаленьку перевага перейшла на бік “Поділля”, хоча до гострих моментів справа не доходила… до 65 хвилини, коли Станіслав Мораренко відкрив рахунок. Вже за якусь мить помилка голкіпера гостей ледь не призвела до другого гола. А за десять хвилин рахунок таки збільшився, Ігор Карпенко встиг на швидкості випередити захисника суперників і пробив точнісінько в кут воріт – 2:0. Здавалось матч вже так і завершиться, та на 88-ій хвилині гостям вдалось таки забити свій гол, відзначився гравець на перегляді – 2:1, так поєдинок і завершився.

Вже 8-го липня “Поділля” зіграє наступний контрольний матч у Луцьку проти місцевої “Волині”.

Технічні дані матчу:

“Поділля” – “Епіцентр” 2:1 (0:0)

Суддівська бригада: Маляр, Матковська, Грінь.

“Поділля” (1 тайм): ГНП, Матвєєнко, Пернацький, Корохов, ГНП, Цибульник, Романюк, ГНП, Савошко, Панасенков, Прильопа.
“Поділля” (2 тайм): ГНП (Шухман, 60), Жданов, Клименко, Павлюк, ГНП, Ліповуз, Пріхна (Воловик, 73), Морговський (ГНП, 87), Мораренко (ГНП, 87), ГНП, Карпенко.

“Епіцентр” (1 тайм): Чернобай, Захарченко, Жмуйда, Лаврук, Кривобедрий, Кіцак, Буй, Р.Кузів, Немтінов, Федоров, Івашко.
“Епіцентр” (2 тайм): Котелба, Ничипоренко, Раца, Пліс, Морозов, Жмуйда, Кривобедрий, Буй, Беженар, ГНП, Барбоса.

Голи: Мораренко (65), Карпенко (75) – ГНП (88).

Попередження: Савошко (27), Цибульник (31), ГНП (52) – Кіцак (23).