КОНТРОЛЬНИЙ МАТЧ. “НИВА” ВІННИЦЯ – “ПОДІЛЛЯ” 1:1

Черговий, впродовж цього міжсезоння вже четвертий контрольний поєдинок, сьогодні провів ФК “Поділля”. Цього разу хмельничани гостювали у Вінниці, де й зіграли проти недавніх суперників по Чемпіонату – вінницької “Ниви”.

Правда на гру у Вінницю Віталій Костишин взяв лише гравців на перегляді й тих, в кого було недостатньо практики під час минулого сезону. Гра видалась важкою, досить вже спекотно було. В першому таймі активніше виглядали господарі, “Поділлю” бракувало злагодженості та розуміння. Але перший гострий момент виник біля воріт “Ниви”, коли гравець хмельничан на перегляді пробив між ніг Максима Гурідова, і той вже проводив його лише поглядом, підстрахувати свого голкіпера встиг досвідчений Вадим Хохлов, який виніс круглого з лінії воріт. А через деякий час відзначився Ярослав Браславський, рахунок 1:0 так і не змінився до завершення першого тайму.

На другу половину гри тренер подолян змінив майже весь склад. Хмельничани заграли активніше й гостріше. Одна з атак завершилась результативно, Владислав Прильопа з розвороту відправив м’яча повз Євгена Шкарбана – 1:1. На останній хвилині стався цікавий момент, арбітр побачив порушення з боку гостей (якого не було) і призначив пенальті. Олександр Калітов підійшов до позначки й підкинув м’яча у руки воротарю… Респект вінничанам за фейр плей!

Наступну контрольну зустріч “Поділля” проведе вдома, суперником буде команда Прем’єр-ліги України – “Колос” з Ковалівки. Матч заплановано на 16 липня, початок о 17:00.