12.09.2021 “Гірник-Спорт” Горішні Плавні – “Поділля” Хмельницький 0:0

Асистенти арбітра:Микола Кузьменко (Київ) та Олексій Гірс (Одеса).
Четвертий арбітр:Павло Плєшко (Кременчук).
Спостерігач арбітражу:Сергій Соботюк (Київ).

“Гірник-Спорт”: Кліщук, Шинкаренко, Кравчук -к, Царенко, Сафіханов (Чуєв, 60), Сьомка, Ямполь (Романов, 69), Мильченко (Твердохліб, 46), Паламар (Кулаковський, 90), Яворський, Понєдєльнік.
Запасні: Клімов, Черниш, Федоров, Никитюк, Кожевніков, Коста.

“Поділля”: Кучеренко, Морговський, Веремієнко, Пернацький, Корохов, Ліповуз (Цибульник, 67), Пріхна -к, Мораренко (Панасенков, 82), Островський (Ващишин, 38 (Прильопа, 90), Савошко, Карпенко (Коваль, 63).
Запасні: Валіон, Волинець, Матвєєнко.
Головний тренер: Віталій Костишин.

Попередження: Мильченко (38), Понєдєльнік (38), Шинкаренко (62), Кулаковський (90+2) – Веремієнко (3), Ліповуз (31), Ващишин (74), Цибульник (79), Коваль (90), Корохов (90+2).

Важкий виїзд видався у хмельничан на Полтавщину. Поєдинок проходив при певній територіальній перевазі гостей, з окремими випадами від господарів. Загалом у матчі було багато боротьби та мало реальних нагод для взяття воріт.

У першому таймі можна виділити епізоди на 21-ій та 25-ій хвилинах. У першому випадку Дмитро Пріхна віддав розрізну передачу на Станіслава Мораренка і той пробивав з лінії штрафного майданчика, але пробив прямолінійно і для Андрія Кліщука м’яч став легкою здобиччю. У другому випадку він Станіслав Мораренко виступив у ролі асистента, віддавши хороший пас на Ігоря Карпенка, який фактично опинився сам перед воротарем, але переграти кіпера йому не вдалось. У господарів були спроби пробити Кучеренка. Спершу це намагався зробити Артем Сьомка з гострого кута, але удар виявився недосить сильним і Кучеренко зіграв надійно. Згодом чудово відкрився Вадим Яворський, який уник положення поза грою, прийняв м’яча і вже завдавав удар, але в останню мить самовіддано зіграв Олег Веремієнко і в підкаті встиг заблокувати небезпеку.

Другий тайм Поділля розпочало активно. Вже на 48-ій хвилині комбінація завершилась скидкою від Артура Ващишина на Станіслава Мораренка, який завдав удару… але на жаль вище воріт. Хмельничани намагались пресингувати суперника, але знову ж таки в атаці бракувало останнього прицільного удару. Так в боротьбі поєдинок  підійшов до завершення. А кінцівка була за господарями, які сподівались вирвати перемогу. Вже в компенсований арбітром час господарі ледь не відкрили рахунок. Після подачі зі штрафного верхову боротьбу виграв Єгор Твердохліб і переправляв круглого під поперечку, і тут свою реакцію продемонстрував Євгеній Кучеренко. Так і добіг час до фінального свистка.

Хмельничани заробили заліковий бал в копілку.  А 19 вересня о 13:15 “Поділля” вдома приймає іншу команду з Полтавщини – кременчуцький “Кремінь”.