“ПОДІЛЛЯ” – “КРЕМІНЬ” 4:1

Давно вболівальники на СК Поділля не бачили такої гольової феєрії… і після першого тайму звітної гри ніщо не віщувало голепаду.

“Поділля” – “Кремінь” 4:1 (0:1)

Арбітр: Крістіна Козорог (Київська обл.).
Асистенти арбітра: Андрій Приймачук (Рівне) та Владислав Дрикін (Рівне).
Четверта арбітриня: Марина Матковська (Хмельницький).
Спостерігач арбітражу: Валерій Криницький (Рівне).

“Поділля”: Кучеренко, Морговський, Веремієнко, Пернацький, Корохов, Цибульник, Пріхна -к (Прильопа, 84), Мораренко (Каверін, 81), Островський (Ващишин, 75), Савошко (Панасенков, 88), Карпенко (Коваль, 75).

“Кремінь”: Мирний, Білоусов, Головко, Курелех -к, Орел, Панчишин, Сейтхалілов (Навроцький, 81), Бичков (Білоус, 85), Кошман (Авер’янов, 85), Бойко, Галата.

Голи: Карпенко (52, 74), Пріхна (67), Савошко (78) – Панчишин (62).

Попередження: Мораренко (20), Веремієнко (60), Пріхна (79) – Сейтхалілов (87).

В гості до хмельничан завітав кременчуцький “Кремінь”, який до цього дня виграв свої останні три матчі поспіль. Підопічні Віталія Костишина вийшли на гру без Олександра Воловика, капітанську пов’язку і певну відповідальність доручили Дмитру Пріхні. В порівнянні з минулим матчем не було в складі Андрія Ліповуза, який пропускав гру через перебір жовтих карток. У складі Кременя (попередню гру виграв вдома в Агробізнеса 3:1) було три зміни, як зазначив після гри коуч гостей – Ігор Столовицький, Сидоренко, Авер’янов та Галоян не попали в старт через проблеми зі здоров’ям. Матч розпочався з атак господарів, але на підході до штрафної опонентів все завершувалось нічим. Натомість кременчуцькі гравці намагались через фланги швидко виходити в контратаку й це їм непогано вдавалось. Перша нагода відкрити рахунок була на 6-ій хвилині у Поділля, Володимир Савошко зі штрафного пробив небезпечно, але м’яч пройшов поруч зі стійкою. У відповідь дальній удар Ореста Панчишина – Євгеній Кучеренко, вибравши правильно позицію, забирає м’яча. В середині тайму Ігор Кошман, здавалось вже пробивав без варіантів, але захист в останню мить встиг підкорегувати круглого і той пішов за межі поля. А вже в компенсований час після подачі Богдана Бичкова від правого кутового прапорця головою пробивав Денис Галата, м’яч пролетів в сантиметрах від сітки воріт. Так команди й пішли на відпочинок за рахунку 0:0.

Перерва схоже пішла на користь для господарів. Що говорили тренери подолян у роздягальні не відомо, але команда завелась… Поділля заволоділо ініціативою і раз за разом почало навантажувати захист суперника. Дуже активними були на своїх флангах Володимир Савошко та Ян Морговський, попереду Ігор Карпенко і з глибини Дмитро Пріхна. Та й інші теж, грала команда. Попри важке поле, все-таки погода свої корективи вносить, гра стала цікавішою. Але забити не вдавалось. Гості теж не складали зброю, й  відповідали надалі контратаками, одна з яких завершилась дальнім ударом Сулеймана Сейтхалілова в поперечку. А далі був гол. Відкрив рахунок у грі Ігор Карпенко, який після асисту капітана влучно пробив метрів з десяти – 1:0. Здавалось зараз команда скинувши тягар зможе закріпити успіх, але натомість Кремінь зрівняв рахунок. Гості отримали право на штрафний, після чого пробив Віталій Бойко, м’яч рикошетом потрапив до Панчишина, який і зрівняв рахунок – 1:1. Але господарі не знітилися й далі було свято лише на боці подолян. Другий м’яч на рахунку Дмитра Пріхни, який опинився у вирі подій і розібравшись, з близької відстані відправив м’яч у сітку воріт Мирного – 2:1. Далі, про що після гри згадував і тренер гостей, серія грубих помилок у захисті привела до розгрому. Спершу Карпенко вийшов віч-на-віч з голкіпером – 3:1. А за кілька хвилин активний Савошко, який в ході замін перейшов на інший фланг, відгукнувся на простріл Артура Ващишина й вколотив м’яча під перекладину – 4:1, встановивши остаточний рахунок гри.

У наступному турі – 25 вересня на нас чекає принципове протистояння команд Хмельниччини: “Агробізнес” – “Поділля”, матч відбудеться у Волочиську, на стадіоні “Юність”, початок гри о 15:30.